Компактний, багатофункціональний принтер із модулем Wi-Fi і місткими багаторазовими чорнильницями для доступного за ціною друку документів з мобільних пристроїв і хмари, який підійде як для дому, так і для офісу.
Заощаджуйте завдяки неймовірно великому ресурсу чорнил і низькій собівартості друку високоякісних документів і яскравих фотографій, які пропонує цей надійний і багатофункціональний принтер для дому й офісу, оснащений модулем Wi-Fi і зручним підключенням мобільних пристроїв і хмари.
- Неймовірно великий ресурс
Заощаджуйте значні кошти завдяки високій ефективності друку завдяки великому ресурсу — до 6000 сторінок з однієї чорнильниці чорного кольору або 7000 сторінок із набору кольорових чорнильниць.
- Високоякісний друк
Друкуйте високоякісні документи разом із технологією FINE від Canon і гібридною системою подавання чорнил: чорного пігменту для чіткого тексту, кольорових пігментів для яскравих фотографії без полів розміром до формату A4.
- Інтелектуальне підключення
Без зусиль друкуйте і скануйте за допомогою мобільних пристроїв і хмари з програмою Canon PRINT (iOS і Android) з вбудованою службою PIXMA Cloud Link і підтримкою Mopria® (Android).
- Компактний і надійний багатофункціональний пристрій
Компактний і універсальний пристрій із підтримкою функції друку копіювання і сканування без проблем впорається з великими обсягами документів завдяки надійній системі подавання чорнил FINE. Ідеальний вибір для дому або офісу.
- Простота використання
Насолоджуйтесь простотою роботи завдяки монохромному РК-дисплею діагоналлю 1,2 дюйми (3,0 см), на якому можна вибрати кілька копій і перевірити стан підключення до мережі Wi-Fi. Чорнильниці розташовані в передній частині пристрою, що полегшує контроль за рівнем їхнього заповнення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Тип пристрою | Принтер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | USB;Wi-Fi |
| Вага | 6.3 кг |
| Висота | 330 мм |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 163 мм |
| Додаткові функції при друкуванні | Canon PRINT Inkjet/SELPHY;Google Cloud Print |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Кількість лотків для подачі | 1 |
| Максимальна кількість копій | 20 шт. |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 4800 х 1200 |
| Максимальна швидкість кольорового копіювання | 6.5 стор/хв |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 10 ст/хв |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Масштабування | 25 - 400 % |
| Місткість вихідного лотка | 100 аркушів |
| Місткість лотків для подачі | 100 аркушів |
| Оптична роздільна здатність сканера | 600 х 1200 |
| Призначення | для малого офісу |
| Роздільна здатність при копіюванні, dpi | 600 х 1200 |
| Розмір області що сканується | 216 x 297 мм |
| Сумісний оригінальний картридж | GI-490 C;GI-490 M;GI-490 PGBK;GI-490 Y |
| Технологія друку | струменева |
| Тип БФП | струйний |
| Тип друку | кольоровий |
| Фотодрук | є |
| Швидкість кольорового друку | 6 стор/хв |
| Швидкість монохромного друку | 9 стр/хв |
| Ширина | 445 мм |
| Щільність паперу | 64 - 105 г/м2 |
- Ціна: 8 019 ₴



