Красиво і світло
Ноутбук HP 245 відповідає гібридному стилю роботи завдяки тонкому і легкому дизайну та співвідношенню екрана до корпусу 84 відсотків.
Створений для роботи та готовий до розваг
Виконуйте проекти за допомогою потужного процесора AMD, швидкої пам'яті та сховища.
Бути видимим і чутним з ясністю
Ефективно співпрацюйте завдяки вбудованій камері та шумозаглушенню на основі штучного інтелекту за допомогою двонаправлених мікрофонів.
Багатоядерний процесор AMD Ryzen
Отримайте ідеальне поєднання потужності, високої продуктивності та економічності з процесором AMD Ryzen для плавного та надійного виконання безлічі робочих завдань за допомогою декількох обчислювальних ядер.
Швидка та ефективна бездротова локальна мережа
Портативність вашого комп'ютера та надійність швидкого з'єднання визначають, де ви зможете працювати. Отримайте швидке та надійне з'єднання в густонаселених бездротових середовищах за допомогою гігабітної швидкості Wi-Fi 6.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Колір | Чорний |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Тип | Ноутбук |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon Graphics |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 7530U (2.0-4.5 GHz) |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 324 мм |
| Вага | 1.36 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 41 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C;2 x USB 3.2 Gen 1;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.3;Wi-Fi 6Е (802.11aх) |
| Веб-камера | 720p HD |
| Висота | 17.9 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 215 мм |
| Діагональ екрана | 14" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Особливості | підсвічування клавіатури |
| Покоління процесора AMD | Zen 3 (4-е покоління) |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | HP 245 |
| Також шукають | з SSD-диском;з великим об'ємом пам'яті;маленькі;на AMD;на Ryzen;на Windows;ультрабуки;до 30 000 грн; |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
- Ціна: 30 918 ₴






