Потужний і продуктивний
Завдяки найновішим процесорам та графічним картам, ноутбуки Extensa пропонують багато потужності у стильному та портативному корпусі.
Неймовірне зображення
Переглядайте точні деталі та насичені кольори на великих дисплеях із вузькими рамками та більшим співвідношенням екрана і корпуса.
Кращий відеоконференц-зв’язок
Оптимізовані цифрові вебкамери, мікрофони та вбудовані стереодинаміки забезпечують краще враження від відеоконференцій.
Оптимізовані цифрові вебкамери, мікрофони та вбудовані стереодинаміки забезпечують краще враження від відеоконференцій.
Створено для бізнесу
Ці прості, але потужні пристрої без особливих зусиль стануть вашим робочим комп’ютером як на зустрічах, так і поза ними.
Ці прості, але потужні пристрої без особливих зусиль стануть вашим робочим комп’ютером як на зустрічах, так і поза ними.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Колір | Сріблястий |
| Встановлена ОС | Linux |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics UHD |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | Intel Core i3-1315U (3.3 - 4.5 ГГц) |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 362.9 мм |
| Вага | 1.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 53 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.1;Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Веб-камера | 720p HD |
| Висота | 19.9 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 237.5 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Особливості | зарядка від USB;українська клавіатура |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | Acer Extensa |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Також шукають | бюджетні;для графічного дизайну;для дому;для підлітків;для студента;з SSD-диском;ультрабуки;до 20 00 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 274 ₴










