Грай. Створюй. Перемагай — з Lenovo LOQ 15IRX10!
Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX10 — це ваш квиток у світ високопродуктивних технологій, створений для геймерів, контент-креаторів і всіх, хто прагне до максимальних результатів в роботі чи розвагах. Завдяки потужному процесору, передовій графіці та інтелектуальним AI-рішенням, цей пристрій забезпечує ідеальне поєднання інновацій та екологічної ефективності. Високоякісний дисплей, клавіатура, оптимізована для комфортних відчуттів, і технологія зниження синього випромінювання роблять Lenovo LOQ оптимальним вибором для сучасної людини, яка цінує продуктивність.
Lenovo LOQ — безпечна зона в онлайн-світі
Ноутбук оснащений сучасним модулем Wi-Fi 6 (802.11ax 2x2) і підтримує Bluetooth 5.2, забезпечуючи стабільне, швидке та надійне з'єднання, незамінне для онлайн-ігор і віддаленої роботи. Окрім високошвидкісного інтернет-з'єднання, Lenovo LOQ гарантує безпеку даних завдяки вбудованим функціям захисту, зокрема E-shutter для камери — просто і ефективно, щоб уникнути небажаного спостереження.
Батарея ноутбука забезпечує тривалий час автономної роботи, що особливо важливо для тих, хто працює дистанційно або любить грати в дорозі. А завдяки екологічному підходу Lenovo, ноутбук створений з використанням меншої кількості шкідливих матеріалів, з акцентом на довговічність та переробку.
Інструмент для гри, творчості і перемог
Lenovo LOQ 15IRX10 — це повноцінний інструмент для геймерів, контент-креаторів і всіх, хто прагне досягти максимуму в роботі або іграх. Він об'єднує найсучасніші технології — від потужного процесора та передової графіки до захисту даних і екологічності. Ваші завдання стануть простішими, ефективнішими та яскравішими завдяки цьому інноваційному пристрою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Колір | Сірий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i5-13450HX (2.4 - 4.6 ГГц) |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 359.86 мм |
| Вага | 2.4 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 60 Втг |
| Інтерфейси та підключення | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C;3 x USB 3.2 Gen 1;LAN (RJ-45);HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.2;Wi-Fi 6Е (802.11aх) |
| Веб-камера | WEB-Camera 5 MP |
| Версія DLSS | DLSS 4 |
| Висота | 23.9 мм |
| Гарантійний термін | 24 |
| Глибина | 258.7 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Особливості | TPM модуль;зарядка від USB;підсвічування клавіатури;українська клавіатура |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Попередньо встановлена ОС | без операційної системи |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | Lenovo LOQ |
| Серія дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
| Яскравість | 300nits |
- Ціна: 57 154 ₴










