Чому ноутбук Slim 5 14IRH10 – це ваш ідеальний вибір
Ноутбук ideapad Slim 5 14IRH10 – це ноутбук, який пропонує неймовірні можливості для роботи та розваг. Сучасний дизайн доповнюється потужним залізом та прекрасним дисплеєм з антибліковим покриттям. Його 14-дюймовий WUXGA екран не тільки вражає деталізацією, але й забезпечує комфорт для очей навіть під час тривалого користування. Використання технологій Flicker Free та Low Blue Light робить використання ноутбука ще безпечнішим для ваших очей. Цей ноутбук ідеально підходить як для професійної роботи, так і для відпочинку.
Висока якість аудіо та зображення для розваг
Отримай ще більше задоволення від розваг завдяки великому 14-дюймовому дисплею. Він відтворює зображення з високою роздільною здатністю, безліччю деталей, яскравими кольорами та неймовірною інтенсивністю. Переглядай фільми та улюблені серіали, а технологія TÜV Low Blue потурбується про твої очі, зменшуючи їх втому. Крім того, завдяки фронтальним динамікам, сертифікованим Dolby Audio, ти насолоджуватимешся аудіо вражаючої якості.
Отримай ще більше задоволення від розваг завдяки великому 14-дюймовому дисплею. Він відтворює зображення з високою роздільною здатністю, безліччю деталей, яскравими кольорами та неймовірною інтенсивністю. Переглядай фільми та улюблені серіали, а технологія TÜV Low Blue потурбується про твої очі, зменшуючи їх втому. Крім того, завдяки фронтальним динамікам, сертифікованим Dolby Audio, ти насолоджуватимешся аудіо вражаючої якості.
Вражає своєю довговічністю
Ноутбук IdeaPad Slim 5 14IRH10, протестований на відповідність вимогам стандартів MIL-STD-810H, створений для екстремальних умов експлуатації. Приєднуйся до конференц-дзвінка на пляжі, внось зміни в свою презентацію або ж редагуй фотографії по дорозі додому — цей ноутбук забезпечить найвищий рівень надійності та не підведе за жодних обставин.
Ноутбук IdeaPad Slim 5 14IRH10, протестований на відповідність вимогам стандартів MIL-STD-810H, створений для екстремальних умов експлуатації. Приєднуйся до конференц-дзвінка на пляжі, внось зміни в свою презентацію або ж редагуй фотографії по дорозі додому — цей ноутбук забезпечить найвищий рівень надійності та не підведе за жодних обставин.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Колір | Сірий |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.47 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core i5-13420H (2.1 - 4.6 ГГц) |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 60 Втг |
| Інтерфейси та підключення | 2 x USB 3.2 Gen 1;2 x USB 3.2 Gen 1 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Аудіосистема | Dolby Audio |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.4;Wi-Fi 6Е (802.11aх) |
| Веб-камера | FHD 1080p + IR, ToF Sensor |
| Висота | 16.9 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 222 мм |
| Графічний чипсет | UHD Graphics 13th Gen |
| Діагональ екрана | 14" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Кардридер | Card-reader |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Особливості | зарядка від USB;підсвічування клавіатури;українська клавіатура |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Попередньо встановлена ОС | без операційної системи |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 (WUXGA) |
| Серія (модельний ряд) | Lenovo IdeaPad Slim |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Також шукають | для програміста;з SSD-диском;з великим об'ємом пам'яті;маленькі;ультрабуки;до 30 000 грн;2025 року |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Яскравість | 300nits |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 853 ₴










