Ноутбук HP Victus створений для захопливого геймінгу будь-де. Цей ноутбук має потужний процесор Intel і відеокарту NVIDIA. Дизайн цього ноутбука з великою кількістю кольорів настільки ж вражаючий, як і його залізо, оновлена система охолодження, вебкамера з функцією тимчасового шумозаглушення.
Швидке залізоГрайте на повну з потужним процесором Intel, сучасною відеокартою та великим обсягом оперативної пам'яті. Тут є всі функції, які можуть вам знадобитися У цьому ноутбуці є все: від оновленої конструкції системи охолодження до вебкамери.
Витончений і вишуканий дизайнЗавдяки меншому розміру та підтримці до трьох кольорів, пристрій виглядає стильним будь-де.
Екологічність в діїEPEAT Gold із сертифікатами Climate+ та ENERGY STAR.
ФункціїРеволюційна технологія для реальної продуктивності Процесори Intel Core13-го покоління забезпечують найкращі можливості підключення та пропонують клієнтам передовий дизайн для вирішення найскладніших завдань.
Надзвичайна швидкістьВідеокарти NVIDIA GeForce RTX серії 40 мають надзвичайну продуктивність. Вони побудовані на архітектурі NVIDIA Ada Lovelace, яка забезпечує значний стрибок як у продуктивності, так і в графіці на основі штучного інтелекту. Насолоджуйтесь реалістичними віртуальними світами в іграх завдяки технології трасування променів та надвисокій частоті оновлення кадрів у секунду.
Дисплей із роздільною здатністю Full HD, антивідблисковим покриттям і частотою оновлення 144 ГцЗабудьте про прикрі затримки й двоїння зображення — завдяки дисплею зі швидкістю оновлення 144 Гц і роздільною здатністю 1080p Full High Definition ігровий процес завжди буде плавним і чітким.
Дисплей із тонкою рамкоюЗавдяки надзвичайно тонкій, майже невидимій рамці великий дисплей пристрою вдалося помістити в ультратонкий і стильний корпус.
Дисплей з частотою 144 ГцЗменште неприємні затримки та ореоли зображення за допомогою дисплея з частотою 144 Гц.
Антивідблискове покриттяЗавдяки цьому покриттю зображення на екрані добре видно навіть під яскравим сонцем. Він майже матовий і не дає відбиття, що вирішує проблему з відблисками.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Колір | Сірий |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.29 кг |
| Ширина | 357.9 мм |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core i5-13420H (2.1 - 4.6 ГГц) |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 70 Втг |
| Ємність батареї | 4 cell |
| Аудіосистема | DTS:X ULTRA |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.4;Wi-Fi 6Е (802.11aх) |
| Веб-камера | 720p HD Privacy shutter |
| Висота | 23.5 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 255 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Кардридер | Card-reader |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Об'єм відеопам'яті | 6 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Особливості | підсвічування клавіатури;українська клавіатура |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | HP Victus |
| Серія дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Яскравість | 300nits |
- Ціна: 50 732 ₴






