Створений для комбінованих стилів роботи
Витончений та компактний дизайн для легкої мобільності, інструменти спільної роботи для підвищення продуктивності команди.
Ефективна робота щодня
Насолоджуйтесь високою продуктивністю завдяки новітнім процесорам Intel, тривалому часу автономної роботи та твердотільних накопичувачів.
Захищено з HP Wolf Security
HP Wolf Security for Business гарантує апаратно посилений, завжди активний та надійний захист.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Колір | Сріблястий |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i5-1334U (1.3 - 4.6 ГГц) |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 359.4 мм |
| Вага | 1.79 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 51 Втг |
| Інтерфейси та підключення | 2 x USB 3.2 Gen 1;2 x USB 3.2 Gen 2 Type-C;LAN (RJ-45);HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.3;Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Веб-камера | WEB-Camera 5 MP |
| Висота | 19.9 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 233.9 мм |
| Графічний чипсет | Intel Iris Xe Graphics |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Особливості | підсвічування клавіатури;сканер відбитків пальців |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | HP ProBook |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 532 ₴






