HP EliteBook 860 G11 — надійний ноутбук з вбудованими технологіями штучного інтелекту, який надає потужність, безпеку та інструменти для результативної роботи в офісі або гібридному середовищі.
Широкий 16-дюймовий IPS-екран з роздільною здатністю WUXGA дарує чітке та яскраве зображення незалежно від освітлення. Завдяки дизайну із тонкими рамками пристрій відмінно підходить для створення презентацій, роботи з документами, для повсякденних справ чи перегляду фільмів.
Збалансована начинка представлена процесором Intel Core Ultra 7 155U, який доповнено Інтегрованим Intel AI Boost, що оптимізує робочі процеси та обчислювальну потужність пристрою, а також витрату енергії та роботу системи охолодження. Достатній обсяг оперативної пам'яті типу DDR5 та місткий SSD-накопичувач дозволять зберігати на ноутбуці необхідні файли, а також значно пришвидшать запуск та роботу системи.
Ноутбук оснащений вебкамерою та мікрофоном, які дозволять успішно проводити онлайн-співбесіду чи конференції. Завдяки підтримці новітнього стандарту зв'язку Wi-Fi 802.11ax отримайте швидку передачу даних у бездротовій мережі. Це зручно для потокової передачі відео, віртуальних розваг чи зустрічей.
Клавіатура оснащена підсвіткою, яка дозволить вам безперебійно працювати при різному освітленні. Конструкція з розділеними клавішами допоможе швидко набирати текст і уникати помилок, а тому сподобається копірайтерам, викладачам і студентам.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Колір | Сріблястий |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Новий |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 155U (1.7 - 4.8 ГГц) |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 358 мм |
| Вага | 1.73 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 56 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 2 х Thunderbolt 4;2 х USB 3.2;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | 4G LTE;Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 16.3 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 251 мм |
| Діагональ екрана | 16" |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Об'єм SSD | 2 ТБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 64 ГБ |
| Особливості | TPM модуль;зарядка від USB;підсвічування клавіатури |
| Покоління процесора Intel | U-series |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 (WUXGA) |
| Серія (модельний ряд) | HP EliteBook |
| Також шукають | для графічного дизайну;для дому;дорогі;з SSD-диском;з великим екраном;з великим об'ємом пам'яті;2024 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
- Ціна: 69 999 ₴






