Intel забезпечує ПК з покращенням завдяки ШІ
Звільніть час для важливого — з новітнім процесором Intel Core Ultra та вбудованим NPU з продуктивністю 11 TOPS. Три обчислювальні ядра керують навантаженням, покращують якість відеоконференцій та забезпечують можливості для створення контенту на просунутому рівні.
Зручне керування батареєю
Керуйте продуктивністю та станом батареї, а також налаштовуйте параметри заряджання за допомогою зручної панелі HP Power Manager.
Захист завдяки HP Wolf Security
HP Wolf Security for Business забезпечує захист на апаратному рівні, який постійно працює та адаптується до загроз. Від BIOS до браузера, на рівні системи, поверх та під операційною системою — ці рішення допомагають захистити ваш ПК від сучасних кіберзагроз.
Безпечний вебперегляд
Захистіть свій ПК від шкідливих вебсайтів, а також вкладень Microsoft Office і PDF у режимі «тільки для читання», які можуть містити віруси, програму-вимагач або інше ПЗ, — завдяки апаратному захисту HP Sure Click.
Захист від «візуальних хакерів»
Не дозволяйте стороннім підглядати за екраном — з опціональною функцією HP Sure View, яка активується одним натисканням клавіші. В активному режимі екран зменшує яскравість бокового кута огляду, роблячи його нечітким і незчитуваним для сторонніх.
HP Sure Sense
Сучасне шкідливе ПЗ розвивається швидше, ніж традиційні антивіруси. HP Sure Sense використовує поведінковий аналіз і передові методи штучного інтелекту для виявлення новітніх загроз, забезпечуючи винятковий рівень захисту.
Чути і бути почутим
Функція Dynamic Voice Leveling автоматично регулює гучність мікрофона для оптимальної чіткості голосу в радіусі до 3 метрів від ПК. А технологія AI Noise Reduction зменшує фоновий шум, покращуючи якість звуку під час онлайн-спілкування — навіть якщо ви в масці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Колір | Сріблястий |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 255H (2.0 - 5.1 ГГц) |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 318.6 мм |
| Вага | 1.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 56 Втг |
| Аудіосистема | Poly Studio |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.4;Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Веб-камера | WEB-Camera 5 MP |
| Висота | 17 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 224.3 мм |
| Діагональ екрана | 14" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Особливості | гніздо для замка Kensington;зарядка від USB;підсвічування клавіатури;сканер відбитків пальців;україн |
| Покоління процесора Intel | 15-th generation |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 (WUXGA) |
| Серія (модельний ряд) | HP EliteBook |
| Також шукають | для програміста;дорогі;з SSD-диском;з великим об'ємом пам'яті;маленькі;ультрабуки;2025 року |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | антиблікове покриття |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
- Ціна: 50 350 ₴







