Потужний процесор AMD
Виконуйте свої завдання ефективно та надійно завдяки процесору AMD Ryzen із продуктивністю до 16 TOPS (трифлопс) у NPU та тепловим пакетом до 25 Вт (TDP). Це забезпечує високу чутливість системи та швидкий відгук.
Зручне керування акумулятором
Керуйте та контролюйте стан і продуктивність акумулятора, а також налаштовуйте параметри заряджання за допомогою зручної панелі HP Power Manager.
Захист HP Wolf Security
HP Wolf Security for Business — це надійний захист, який постійно діє на апаратному рівні. Від BIOS до браузера, як на рівні ОС, так і поза нею — ці рішення постійно оновлюються, щоб захищати комп’ютер від сучасних загроз.
Безпечний веб-перегляд
Захистіть свій ПК від шкідливих вебсайтів, а також від вкладень Microsoft Office і PDF у режимі лише для читання, які можуть містити віруси, шкідливе ПЗ або програми-вимагачі — за допомогою HP Sure Click, що працює на апаратному рівні.
Захист від візуального шпигунства
Зупиніть "пліч-о-пліч" шпигунів за допомогою опціональної функції HP Sure View, яку можна активувати одним натисканням клавіші. Після активації екран зменшує яскравість бокового огляду, роблячи зображення нечітким з боків.
HP Sure Sense
Сучасне шкідливе ПЗ розвивається швидше, ніж традиційні антивіруси встигають реагувати. HP Sure Sense поєднує поведінковий аналіз з новітніми AI-технологіями, щоб забезпечити захист навіть від невідомих раніше загроз.
Гарний звук — вас чують і ви чуєте
Технологія Dynamic Voice Leveling автоматично регулює підсилення мікрофона для чіткого голосу в межах 3 метрів від ПК. AI-шумозаглушення покращує якість аудіозв’язку навіть під час носіння маски.
Швидкий і надійний Wi-Fi 7
Мобільність вашого ПК і надійність підключення визначають, де ви можете працювати. Завдяки Wi-Fi 7 з гігабітною швидкістю ви отримаєте стабільне з'єднання навіть у перевантажених бездротових середовищах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Колір | Сріблястий |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 220 (3.2 - 4.9 ГГц) |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 318.6 мм |
| Вага | 1.38 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 56 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 2 х Thunderbolt 4;2 х USB 3.2;LAN (RJ-45);HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;NFC;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 17 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 224.3 мм |
| Графічний чипсет | AMD Radeon 740M |
| Діагональ екрана | 14" |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Особливості | підсвічування клавіатури;сканер відбитків пальців;українська клавіатура |
| Покоління процесора AMD | Zen 4 |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 (WUXGA) |
| Серія (модельний ряд) | HP EliteBook |
| Також шукають | з SSD-диском;з великим об'ємом пам'яті;маленькі;на AMD;на Ryzen;ультрабуки;2025 року |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
- Ціна: 37 999 ₴







