Ноутбук Thomson Neo надає потужні та корисні функції. Висока продуктивність, широкі мультимедійні можливості та зручне підключення перетворюють щоденну роботу на комп'ютері на безперервне задоволення. Цей ноутбук із практичним, але стильним дизайном постачається з екраном 15.6".
Чудова функціональність
Швидко та безпечно відкривайте веб-сторінки, спілкуйтеся та дивіться відео на ходу на ноутбуці Thomson Neo з процесором Intel і місткою пам'яттю. Насолоджуйтеся комфортною роботою на екрані 15.6".
Вражаючі розваги
Фільми та відео чудово виглядають на якісному дисплеї, а перегляд перетворюється на справжню кінематографічну подію. Ви можете ще більше посилити це враження, використовуючи порт HDMI для під'єднання телевізора високої чіткості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thomson |
| Колір | Сірий |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.6 кг |
| Ширина | 357 мм |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel UHD Graphics 600 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Intel Celeron N4020 (1.1 - 2.8 ГГц) |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 60 Втг |
| Інтерфейси та підключення | 1 х USB 3.2 Type-C;2 х USB 3.2;miniHDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.0;Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Веб-камера | WEB-Camera 2 MP |
| Висота | 19 мм |
| Гарантійний термін | 24 |
| Глибина | 228 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Кардридер | Card-reader |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість відсіків 2.5" SATA для HDD / SSD | 1 |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Об'єм SSD | 256 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Особливості | українська клавіатура |
| Покоління процесора Intel | 10-th generation |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | THOMSON Neo |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | SATA |
| Також шукають | бюджетні;дешеві;для дому;для підлітків;для студента;з SSD-диском;на Windows;до 20 000 грн;до 25 000 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип матриці | TN+Film |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 076 ₴




