Стиль, потужність та універсальність
Ноутбук Yoga 7 2-in-1 14ILL10 — це ідеальне рішення для тих, хто цінує універсальність і продуктивність. Конструкція на 360° та сенсорний екран дозволяють легко перемикатися між режимами планшета чи ноутбука та адаптуватися до будь-яких завдань протягом дня.
Цей ноутбук поєднує потужні функції з інноваційними технологіями, що допомагає бути продуктивним і креативним. Завдяки професійній кольоровій точності 100% DCI-P3 та технології Dolby Vision, ви отримаєте епічну якість зображення з яскравими кольорами та візуальними ефектами.
Завжди на зв'язку та в безпеці
Yoga 7 оснащений батареєю 70 Вт, яка забезпечує тривалу автономність навіть у вимогливих умовах використання. Функція Rapid Charge Express дозволяє зарядити ноутбук на 3 години роботи всього за 15 хвилин. Технологія Wi-Fi 7 (802.11be 2x2) забезпечує максимальну швидкість передачі даних, стабільний зв'язок навіть у переповнених місцях та підтримує сучасні протоколи безпеки. Bluetooth 5.4 дозволяє легко підключати периферійні пристрої без зайвих налаштувань. Крім того, ноутбук має міцний корпус із анодованого алюмінію, що забезпечує додатковий захист та довговічність, роблячи його ідеальним для використання в будь-яких умовах.
Yoga 7 2-in-1 14ILL10 — це ноутбук, який поєднує стиль, продуктивність і сучасні технології в одному пристрої.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Колір | Сірий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 258V (2.2 - 4.8 ГГц) |
| Екран | |
| Тип матриці | OLED |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 317 мм |
| Вага | 1.38 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 70 Втг |
| Інтерфейси та підключення | 1 x USB 3.2 Gen 1;2 х Thunderbolt 4;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Аудіосистема | Dolby Atmos |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.4;Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Веб-камера | WEB-Camera 5 MP |
| Висота | 15.4 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 228 мм |
| Графічний чипсет | Intel Arc Graphics 130V |
| Діагональ екрана | 14" |
| Додатково | алюмінієвий корпус |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Кардридер | Card-reader |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | відсутні, розпаяна на МП |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Особливості | зарядка від USB;підсвічування клавіатури;сенсорний екран;українська клавіатура |
| Покоління процесора Intel | 15-th generation |
| Попередньо встановлена ОС | без операційної системи |
| Роздільна здатність екрана | 2880x1800 (WQXGA+) |
| Сенсорний екран | Multi-touch |
| Серія (модельний ряд) | Lenovo Yoga |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Також шукають | дорогі;з SSD-диском;з великим об'ємом пам'яті;з металевим корпусом;маленькі;ультрабуки;2025 року |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | глянсова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Яскравість | 500nits |
- Ціна: 59 581 ₴










