Ноутбук ThinkBook 16 G8
– це сучасний ноутбук, розроблений для тих, хто цінує продуктивність, комфорт та надійність у повсякденній роботі. Завдяки 16-дюймовому IPS-дисплею з роздільною здатністю WUXGA (1920×1200) ви отримаєте чітке, деталізоване зображення з широкими кутами огляду. Антивідблиск покриття дозволяє комфортно працювати навіть у яскраво освітлених приміщеннях або на відкритому повітрі, зменшуючи відблиски і підвищуючи читабельність.
Висока продуктивність для повсякденних завдань
Ноутбук має потужний процесор Intel Core. Завдяки сучасним технологіям штучного інтелекту (AI) процесор оптимізує продуктивність та ефективність енергоспоживання, дозволяючи швидко виконувати навіть ресурсомісткі завдання.
Сучасні графічні можливості
ThinkBook 16 G8 оснащені інтегрованою графікою Intel Graphics, що дозволяє працювати з офісними програмами, мультимедіа, веб-дизайном і навіть базовими графічними проектами. Завдяки підтримці сучасних графічних технологій, ви отримаєте якісне зображення під час відеоконференцій, перегляду фільмів та роботи з контентом. Для швидкого та стабільного підключення до Інтернету ноутбук підтримує Wi-Fi 6E, що забезпечує високу швидкість передачі даних, мінімальні затримки та надійне з'єднання. Bluetooth 5.3 дозволяє безперешкодно підключати бездротові аксесуари, такі як навушники, миші або клавіатури, покращуючи зручність використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Колір | Сірий |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Ширина | 356 мм |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core i5-13420H (2.1 - 4.6 ГГц) |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 71 Втг |
| Інтерфейси та підключення | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C;2 x USB 3.2 Gen 1;LAN (RJ-45);Thunderbolt;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Аудіосистема | Dolby Audio |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.3;Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Веб-камера | FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter |
| Висота | 17.5 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Глибина | 253.5 мм |
| Графічний чипсет | Intel Iris Xe Graphics |
| Діагональ екрана | 16" |
| Додатково | MIL-STD-810H |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Заявлений час роботи (годин) | 5.8 |
| Кардридер | Card-reader |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Особливості | TPM модуль;зарядка від USB;підсвічування клавіатури;сканер відбитків пальців;українська клавіатура |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 (WUXGA) |
| Серія (модельний ряд) | Lenovo ThinkBook |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Також шукають | для графічного дизайну;для дому;з SSD-диском;з великим екраном;з великим об'ємом пам'яті;на Windows; |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Яскравість | 300nits |
- Ціна: 53 219 ₴










