Zenbook зі штучним інтелектом
Отримайте нові можливості з витонченим та сучасним ультрапортативним ноутбуком Zenbook 14 OLED. Його тонкий і легкий корпус містить потужний процесор серії AMD Ryzen Al, з підтримкою технологій штучного інтелекту і графічним ядром AMD Radeon. Акумулятор з подовженим терміном служби забезпечує живлення протягом дня, а повний набір портів розширює можливості підключення периферійних пристроїв. Шарнір ноутбука дозволяє відкривати екран на 180°, а яскравий дисплей ASUS Lumina OLED та сучасні суперлінійні динаміки дарують неймовірні відчуття під час роботи та розваг. Ще одна перевага цього елегантного ноутбука – екологічний дизайн, що враховує всі вимоги щодо захисту навколишнього середовища.
Мобільність без турбот
Насолоджуйтесь неперевершеною портативністю завдяки тонкій, легкій та міцній суцільнометалевій конструкції ноутбука з плавними гранями. Zenbook 14 OLED готовий до будь-яких викликів, де б ви не були!
Заряд на цілий день
Не прив'язуйте себе до електромережі, працюйте ефективно де б ви не були. Zenbook 14 OLED забезпечить вам потрібну потужність на цілий день і навіть більше. А коли настане час підзарядитися, технологія швидкого заряджання USB-C допоможе зробити це швидко і легко!
Чудове звучання
Незалежно від того, що ви слухаєте, потужний, кришталево чистий звук, що видає суперлінійні динаміки, інтелектуальний підсилювач та технологія ASUS Audio Booster, подарує вам справжню насолоду.
Більш комфорту, менше відволікання
Наша ексклюзивна технологія Quiet Keyboard елегантно усуває нав'язливі шуми, зберігаючи комфорт як у вашому особистому просторі, так і в оточенні. А натискання на гарячу клавішу зі смайликом надасть вашим розмовам яскравої експресії. Для полегшення роботи з числами тачпад обладнано віртуальною цифровою клавіатурою ASUS NumberPad 2.0.
Зручне підключення периферії
Zenbook 14 OLED оснащений усіма необхідними повнофункціональними портами для швидкого та безперебійного з'єднання в дорозі, так що вам не доведеться носити з собою докучливі адаптери та перехідники. Є навіть зручний аудіороз'єм!
Розкішний вигляд, відмінний звук
З нашими інноваційними камерою та аудіосистемою, що працюють з використанням алгоритмів штучного інтелекту, ви завжди виглядатимете і звучатимете на всі сто відсотків.
Захист особистої інформації
Захист конфіденційності за допомогою шторки камери та функції швидкого входу в систему без використання пароля за допомогою розпізнавання рис обличчя.
Відповідність військовому стандарту США
Ноутбуки ASUS відрізняються підвищеною надійністю, підтвердженням чого є успішне проходження ними випробувань на відповідність військово-промисловому стандарту MIL-STD 810H. Такі випробування мають перевірку працездатності у найсуворіших умовах експлуатації. Ці якості, у свою чергу, продовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, так що ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться ще довго.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen AI 7 350 (2 - 5 ГГц) |
| Екран | |
| Тип матриці | OLED |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 312.4 мм |
| Вага | 1.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 75 Втг |
| Ємність батареї | 4 cell |
| Інтерфейси та підключення | 1 x USB 4.0 Type-C;1 х USB 3.1;LAN (RJ-45);USB 3.1 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Аудіосистема | Harman Kardon, Smart Amp Technology |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.3;Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Веб-камера | FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter |
| Висота | 14.9 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 220.1 мм |
| Графічний чипсет | AMD Radeon 860M Graphics |
| Діагональ екрана | 14" |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | відсутні, розпаяна на МП |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Особливості | зарядка від USB;підсвічування клавіатури;українська клавіатура |
| Покоління процесора AMD | Zen 5 |
| Попередньо встановлена ОС | без операційної системи |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 (WUXGA) |
| Серія (модельний ряд) | Asus Zenbook |
| Також шукають | з SSD-диском;з великим об'ємом пам'яті;легкі;маленькі;на AMD;на Ryzen;тонкі;ультрабуки;2025 року |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | глянсова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість | 400nits |
- Ціна: 59 999 ₴







