Інтелектуальний, потужний, захищений
ASUS Vivobook 16 – ідеальний помічник у щоденних справах. Завдяки сучасному процесору Intel Core Ultra (Series 2) він упорається з будь-якими завданнями як справжній професіонал. Його приголомшливий 16-дюймовий IPS-дисплей зі співвідношенням сторін 16:10 і роздільною здатністю до Full HD відображає все в найдрібніших деталях. Елегантний сучасний дизайн, зручна й тиха клавіатура ASUS ErgoSense, просторий тачпад із підтримкою інтелектуальних жестів і надійний шарнір, що дозволяє розкривати екран ноутбука на 180°, зроблять ваші робочі будні й розваги ефективнішими та приємнішими. Крім того, завдяки першокласним функціям безпеки та тестуванню відповідно до вимог військового стандарту, ви можете бути спокійні, знаючи, що ваш ноутбук так само надійний, як і розумний. Зробіть своє повсякденне життя яскравішим з ASUS Vivobook 16!
Великий екранний простір
ASUS Vivobook 16 – ідеальний помічник у щоденних справах. Завдяки сучасному процесору Intel Core Ultra (Series 2) він упорається з будь-якими завданнями як справжній професіонал. Його приголомшливий 16-дюймовий IPS-дисплей зі співвідношенням сторін 16:10 і роздільною здатністю до Full HD відображає все в найдрібніших деталях. Елегантний сучасний дизайн, зручна й тиха клавіатура ASUS ErgoSense, просторий тачпад із підтримкою інтелектуальних жестів і надійний шарнір, що дозволяє розкривати екран ноутбука на 180°, зроблять ваші робочі будні й розваги ефективнішими та приємнішими. Крім того, завдяки першокласним функціям безпеки та тестуванню відповідно до вимог військового стандарту, ви можете бути спокійні, знаючи, що ваш ноутбук так само надійний, як і розумний. Зробіть своє повсякденне життя яскравішим з ASUS Vivobook 16!
Великий екранний простір
ASUS Vivobook 16 оснащений яскравим IPS-дисплеєм зі співвідношенням сторін 16:10, роздільною здатністю Full HD, частотою оновлення 60 Гц і вражаючим співвідношенням до корпусу – 89%. Насолоджуйтеся великим і яскравим зображенням на цьому тонкому й легкому ноутбуку ASUS.
Чудова автономність
Чудова автономність
Підготовка ASUS Vivobook 16 до нових справ не відніме багато часу: технологія прискореного заряджання забезпечує зростання рівня заряду акумулятора від 0 до 60% усього за 49 хвилин!
Довершеність у кожній деталі
ASUS Vivobook 16 оснащено широким набором інтерфейсних портів. Він пропонує по два порти USB 3.2 Gen 1 Type-A і USB 3.2 Gen 1 Type-C з підтримкою швидкого заряджання, вихід HDMI та комбінований аудіороз’єм. Крім того, завдяки модулю Wi-Fi 6 ви зможете безперешкодно користуватися хмарними сервісами штучного інтелекту.
Ергономічний дизайн
Більше комфорту
Новий погляд на аудіосистему ноутбука
Новий погляд на аудіосистему ноутбука
Ергономічний дизайн
Клавіатура ASUS ErgoSense є тихою й неймовірно приємною на дотик, з оптимальною віддачею і ходом клавіш, розрахованими з високою точністю.
Більше комфорту
Інтелектуальні жести ASUS Smart Gesture дозволяють регулювати гучність звуку, яскравість зображення, прокручувати часову шкалу та багато іншого всього одним дотиком! Тачпад із гладкою поверхнею розроблений для комфортної роботи. На нього за допомогою методу фізичного осадження з парової фази (PVD) нанесено високотехнологічне гідрофобне покриття, яке запобігає появі слідів від пальців і надає тачпаду більшої стійкості до зношування.
Новий погляд на аудіосистему ноутбука
Аудіосистему цього ноутбука розроблено у співробітництві з експертами компанії Dirac, відомого виробника професійних аудіорішень. Вона забезпечує найбільш чисте й збалансоване звучання, яке ви коли-небудь чули на ПК, ноутбуку або планшеті. Розкрийте весь потенціал аудіосистеми свого ноутбука й насолоджуйтеся ширшим і глибшим звуковим ландшафтом.
Новий погляд на аудіосистему ноутбука
ASUS Audio Booster використовує унікальні аудіоалгоритми, щоб підвищити гучність звуку до 1.5 раза та вивести звучання на новий рівень.
Реалістичне звучання
Реалістичне звучання
Vivobook 16 відтворює більш чисте та якісне звучання, ніж звичайний ноутбук, особливо на низьких частотах.
Більше можливостей для відеодзвінків
Більше можливостей для відеодзвінків
У відеозв’язку може брати участь не тільки один, але й кілька доповідачів, розташованих довкола одного ноутбука. Вдосконалена система, яку можна увімкнути у програмі MyASUS, визначає напрямки джерел звуку та оптимізує гучність, що забезпечує найкращу якість звуку під час відеодзвінків.
Якісна вебкамера з технологією ASUS 3DNR
Технологія ASUS 3D Noise Reduction (3DNR) здатна значно покращувати якість зображення, отриманого за допомогою вебкамери.
Відповідність військовому стандарту США
Цей ноутбук відзначається підвищеною надійністю, підтвердженням чого є успішне проходження ним випробувань на відповідність військово-промисловому стандарту MIL-STD 810H. Такі випробування містили перевірку працездатності в найсуворіших умовах експлуатації. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв і позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.88 кг |
| Ширина | 357 мм |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 225H (1.3 - 4.9 ГГц) |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 42 Втг |
| Інтерфейси та підключення | 2 x USB 3.2 Gen 1;2 x USB 3.2 Gen 1 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Аудіосистема | SonicMaster |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.2;Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Веб-камера | 1080P FHD IR Camera for Windows Hello |
| Висота | 19.9 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 250.6 мм |
| Діагональ екрана | 16" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Колір | Темно-синій |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 1 |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Особливості | зарядка від USB;підсвічування клавіатури;українська клавіатура |
| Покоління процесора Intel | 15-th generation |
| Попередньо встановлена ОС | без операційної системи |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 (WUXGA) |
| Серія (модельний ряд) | Asus VivoBook |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 |
| Також шукають | для графічного дизайну;для дому;з SSD-диском;з великим екраном;з великим об'ємом пам'яті;2025 року |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 359 ₴







