Збільшений екранний простір
ASUS Vivobook 14 може бути оснащений яскравим IPS-дисплеєм зі співвідношенням сторін 16:10, роздільною здатністю Full HD, частотою оновлення 60 Гц і вражаючим співвідношенням до корпусу – 87%. Насолоджуйтеся великим і яскравим зображенням на цьому тонкому й легкому ноутбуку ASUS.
Чудова автономність
Чудова автономність
Підготовка ASUS Vivobook 14 до нових справ не відніме багато часу: технологія прискореного заряджання забезпечує зростання рівня заряду акумулятора від 0 до 60% усього за 49 хвилин!
Довершеність у кожній деталі
ASUS Vivobook 14 оснащено широким набором інтерфейсних портів. Він пропонує по два порти USB 3.2 Gen 1 Type-A і USB 3.2 Gen 1 Type-C з підтримкою швидкого заряджання, вихід HDMI та комбінований аудіороз’єм. Крім того, завдяки модулю Wi-Fi 6 ви зможете безперешкодно користуватися хмарними сервісами штучного інтелекту.
Ергономічний дизайн
Більше комфорту
Новий погляд на аудіосистему ноутбука
Більше можливостей для відеодзвінків
Ергономічний дизайн
Клавіатура ASUS ErgoSense є тихою й неймовірно приємною на дотик, з оптимальною віддачею і ходом клавіш, розрахованими з високою точністю.
Більше комфорту
Інтелектуальні жести ASUS Smart Gesture дозволяють регулювати гучність звуку, яскравість зображення, прокручувати часову шкалу та багато іншого всього одним дотиком! Тачпад із гладкою поверхнею розроблений для комфортної роботи. На нього за допомогою методу фізичного осадження з парової фази (PVD) нанесено високотехнологічне гідрофобне покриття, яке запобігає появі слідів від пальців і надає тачпаду більшої стійкості до зношування.
Новий погляд на аудіосистему ноутбука
Аудіосистему цього ноутбука розроблено у співробітництві з експертами компанії Dirac, відомого виробника професійних аудіорішень. Вона забезпечує найбільш чисте й збалансоване звучання, яке ви коли-небудь чули на ПК, ноутбуку або планшеті. Розкрийте весь потенціал аудіосистеми свого ноутбука й насолоджуйтеся ширшим і глибшим звуковим ландшафтом.
Більше можливостей для відеодзвінків
У відеозв’язку може брати участь не тільки один, але й кілька доповідачів, розташованих довкола одного ноутбука. Вдосконалена система, яку можна увімкнути у програмі MyASUS, визначає напрямки джерел звуку та оптимізує гучність, що забезпечує найкращу якість звуку під час відеодзвінків.
Відповідність військовому стандарту США
Цей ноутбук відзначається підвищеною надійністю, підтвердженням чого є успішне проходження ним випробувань на відповідність військово-промисловому стандарту MIL-STD 810H. Такі випробування містили перевірку працездатності в найсуворіших умовах експлуатації. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв і позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Новий |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Arc Graphics |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 315.2 мм |
| Вага | 1.46 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 42 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 2 x USB 3.2 Gen 1;2 x USB 3.2 Gen 1 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Аудіосистема | SonicMaster Technology |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.2;Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Веб-камера | Full HD, 1080p |
| Висота | 19.9 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 223.4 мм |
| Діагональ екрана | 14" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Колір | Темно-синій |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 1 |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Особливості | TPM модуль;зарядка від USB;підсвічування клавіатури;українська клавіатура |
| Покоління процесора Intel | 15-th generation |
| Попередньо встановлена ОС | без операційної системи |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 (WUXGA) |
| Серія (модельний ряд) | Asus VivoBook |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 |
| Також шукають | для Pubg;для відеомонтажу;для програміста;з SSD-диском;з великим об'ємом пам'яті;маленькі;ультрабуки |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість | 300nits |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 241 ₴







