Більш інтелектуальний
Він тут! Ми з гордістю представляємо новий ASUS Copilot+ PC – ASUS Vivobook 14. Оснащений новітнім процесором із підтримкою штучного інтелекту, цей ноутбук пропонує новітні інтелектуальні функції, підвищену безпеку, швидкість і можливості для персоналізації. Інтегрований модуль для прискорення ШІ-обчислень, функція Copilot у Windows для персоналізованої допомоги та набір потужних ШІ-інструментів від ASUS роблять цей пристрій найкращим помічником. ASUS Copilot+ PC простіше, швидше й розумніше звичайних комп’ютерів. Ви можете скористатися всіма можливостями штучного інтелекту просто зараз. Відчуйте різницю!
Більш плавний
Більш надійний
Більше можливостей для підключення
Більш інтуїтивний
Комфортний
Більш захищений
Збалансований звук
Вище гучність
Більше можливостей
Якісне зображення
Міцний
Він тут! Ми з гордістю представляємо новий ASUS Copilot+ PC – ASUS Vivobook 14. Оснащений новітнім процесором із підтримкою штучного інтелекту, цей ноутбук пропонує новітні інтелектуальні функції, підвищену безпеку, швидкість і можливості для персоналізації. Інтегрований модуль для прискорення ШІ-обчислень, функція Copilot у Windows для персоналізованої допомоги та набір потужних ШІ-інструментів від ASUS роблять цей пристрій найкращим помічником. ASUS Copilot+ PC простіше, швидше й розумніше звичайних комп’ютерів. Ви можете скористатися всіма можливостями штучного інтелекту просто зараз. Відчуйте різницю!
Більш плавний
Програмне забезпечення ASUS зі штучним інтелектом допоможе полегшити виконання ваших повсякденних завдань. З легкістю впорядковуйте мультимедійні файли за допомогою функцій сортування на основі ШІ, захищайте конфіденційність за допомогою ШІ та насолоджуйтеся кришталево чистим звуком завдяки інтелектуальному шумозаглушенню. Відкрийте для себе майбутнє технологій разом з ASUS, де штучний інтелект покращує кожен аспект вашого життя.
Більш надійний
Підготовка ASUS Vivobook 14 до нових справ не відніме багато часу: технологія прискореного заряджання забезпечує зростання рівня заряду акумулятора від 0 до 60% усього за 49 хвилин!
Більше можливостей для підключення
ASUS Vivobook 14 оснащено широким набором інтерфейсних портів. Він пропонує по два порти USB 3.2 Gen 1 Type-A і USB 3.2 Gen 1 Type-C з підтримкою швидкого заряджання, вихід HDMI та комбінований аудіороз’єм. Крім того, завдяки модулю Wi-Fi 6 ви зможете безперешкодно користуватися хмарними сервісами штучного інтелекту.
Більш інтуїтивний
Інтелектуальні жести ASUS Smart Gesture дозволяють регулювати гучність звуку, яскравість зображення, прокручувати часову шкалу та багато іншого всього одним дотиком! Тачпад із гладкою поверхнею розроблений для комфортної роботи. На нього за допомогою методу фізичного осадження з парової фази (PVD) нанесено високотехнологічне гідрофобне покриття, яке запобігає появі слідів від пальців і надає тачпаду більшої стійкості до зношування.
Комфортний
Клавіатура ASUS ErgoSense є тихою й неймовірно приємною на дотик, з оптимальною віддачею і ходом клавіш, розрахованими з високою точністю.
Більш захищений
Захист вашої конфіденційності є не просто пріоритетом, це сама основа наших інновацій, що дозволяє вам із впевненістю користуватися всіма можливостями сучасних технологій.
Більше занурення
ASUS Vivobook 14 оснащений яскравим IPS-дисплеєм зі співвідношенням сторін 16:10, роздільною здатністю Full HD, частотою оновлення 60 Гц і вражаючим співвідношенням до корпусу – 87%. Насолоджуйтеся великим і яскравим зображенням на цьому тонкому й легкому ноутбуку ASUS.
Збалансований звук
Аудіосистему цього ноутбука розроблено у співробітництві з експертами компанії Dirac, відомого виробника професійних аудіорішень. Вона забезпечує найбільш чисте й збалансоване звучання, яке ви коли-небудь чули на ПК, ноутбуку або планшеті. Розкрийте весь потенціал аудіосистеми свого ноутбука й насолоджуйтеся ширшим і глибшим звуковим ландшафтом.
Вище гучність
ASUS Audio Booster використовує унікальні аудіоалгоритми, щоб підвищити гучність звуку до 1.5 раза та вивести звучання на новий рівень.
Більше можливостей
У відеозв’язку може брати участь не тільки один, але й кілька доповідачів, розташованих довкола одного ноутбука. Вдосконалена система, яку можна увімкнути у програмі MyASUS, визначає напрямки джерел звуку та оптимізує гучність, що забезпечує найкращу якість звуку під час відеодзвінків.
Якісне зображення
Технологія ASUS 3D Noise Reduction (3DNR) здатна значно покращувати якість зображення, отриманого за допомогою вебкамери.
Міцний
Цей ноутбук відзначається підвищеною надійністю, підтвердженням чого є успішне проходження ним випробувань на відповідність військово-промисловому стандарту MIL-STD 810H. Такі випробування містили перевірку працездатності в найсуворіших умовах експлуатації. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв і позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Колір | Сріблястий |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.46 кг |
| Ширина | 315.2 мм |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | AMD Ryzen AI 5 340 (2.0 - 4.8 ГГц) |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 300 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 42 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 2 x USB 3.2 Gen 1;2 x USB 3.2 Gen 1 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Аудіосистема | SonicMaster Technology |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.3;Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Веб-камера | FHD 1080p with Privacy Shutter |
| Висота | 19.9 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 223.4 мм |
| Графічний чипсет | AMD Radeon 840M |
| Діагональ екрана | 14" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 1 |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Особливості | зарядка від USB;підсвічування клавіатури;українська клавіатура |
| Покоління процесора AMD | Zen 5 |
| Попередньо встановлена ОС | без операційної системи |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 (WUXGA) |
| Серія (модельний ряд) | Asus VivoBook |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 |
| Також шукають | з SSD-диском;з великим об'ємом пам'яті;маленькі;на AMD;на Ryzen;ультрабуки;2025 року |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Яскравість | 300nits |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 247 ₴







