Зміна гри
Розкрийте свою приховану креативність і ігрову майстерність з ASUS V16 — потужним портативним супутником для дозвілля. Оснащений процесором Intel Core (Series 2) та відеокартою NVIDIA GeForce RTX 40 Series Laptop GPU, цей ноутбук легко справляється як з творчими завданнями, так і з іграми. Його вдосконалена система охолодження гарантує стабільну роботу на максимумі можливостей. Блискавично швидка оперативна пам’ять і SSD накопичувач скорочують час завантаження, дозволяючи вам творити та перемагати всюди, де приходить натхнення.
Потужність без меж
Грайте довше з ASUS V16. Його високоємна батарея на 63 Вт*год забезпечує безперервну роботу та ігровий процес, дозволяючи вам повністю зануритися у справи без обмежень.
Швидкий доступ до контенту
ASUS V16 підтримує високошвидкісне бездротове підключення Wi-Fi 6, завдяки чому онлайн-контент завантажується миттєво.
Грай на повну, залишайся прохолодним
Оціни новий рівень ігрового досвіду з ASUS V16 та системою охолодження IceCool. Завдяки двом вентиляторам і тепловим трубкам цей ноутбук забезпечує ідеальну роботу процесора Intel та відеокарти NVIDIA. Вентилятори з 79 лопатями з легкого LCP зменшують вібрацію та працюють майже безшумно. Грай інтенсивно, не турбуючись про перегрів — у будь-який час і в будь-якому місці.
Насолоджуйся кожним кадром
Залишайся на рівні з професійними гравцями завдяки екрану FHD з частотою 144 Гц. Він забезпечує плавний геймплей без затримок, смикань чи розривів зображення. А співвідношення екрана до корпусу — 89% — дарує ще глибше занурення в гру чи перегляд відео без втрати портативності.
Почуй кожну деталь
Завдяки співпраці з аудіо-експертами Dirac, система забезпечує кристально чистий, потужний і збалансований звук, який перевершує все, що ви чули на ігрових ноутбуках або планшетах. Зануртесь у динамічний звуковий простір, який розкриває весь потенціал вашого пристрою.
Розумні дзвінки, чітке зображення
Контролюйте онлайн-зустрічі завдяки інноваційній камері та технології ASUS AI Noise-Canceling, що використовує нові алгоритми для покращення якості конференц-зв’язку.
40% більший ергономічний тачпад
Оновлений тачпад став на 40% більшим, забезпечуючи комфортне керування. Його гладке покриття має гідрофобний шар та антивідбиткове покриття PVD, що підвищує зносостійкість і зручність використання.
Підключення без турбот
ASUS V16 оснащено всіма необхідними портами для швидкого з’єднання, без потреби у перехідниках. Підключайте периферію, монітори та аудіопристрої — і будьте готові до будь-якої гри.
Створений міцним — створений правильно
Ноутбук ASUS відповідає жорстким військовим стандартам MIL-STD 810H, проходячи випробування на міцність у складних умовах. Це підвищує довговічність і сприяє стійкості пристрою — тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати з упевненістю, що ваш ноутбук витримає випробування часом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Новий |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core 7 240H (1.8 - 5.2 Ггц) |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.95 кг |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 63 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C;2 x USB 3.2 Gen 1;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Аудіосистема | SonicMaster |
| Веб-камера | FHD 1080p with Privacy Shutter |
| Висота | 22 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 250 мм |
| Діагональ екрана | 16" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Об'єм відеопам'яті | 6 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Особливості | підсвічування клавіатури;українська клавіатура |
| Покоління процесора Intel | 15-th generation |
| Попередньо встановлена ОС | без операційної системи |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 (WUXGA) |
| Серія дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 |
| Також шукають | для CS GO;для архітекторів;для дому;для фотошопа;дорогі;з SSD-диском;з великим екраном;з великим об' |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
| Ширина | 357 |
- Ціна: 54 562 ₴







