Новий рівень продуктивності
ASUS ExpertBook BM1 – це бізнес-ноутбук, який пропонується у варіантах конфігурації, оптимізованими для різних вимог. Цей ноутбук працює на базі новітнього процесора AMD до моделі Ryzen і проходить тестування відповідно до військово-промислового стандарту надійності. Він підтримує сучасні функції на основі штучного інтелекту, спрямовані на підвищення продуктивності, зокрема Copilot у Windows та інтелектуальне усунення шумів, щоб ви могли працювати з максимальною віддачею. Пристрій може також похвалитися повним набором портів, швидким бездротовим модулем стандарту Wi-Fi 6E і розширеними функціями безпеки. Легкий, з тривалим часом автономної роботи та приголомшливими дисплеєм і аудіосистемою, він гарантує комфорт, де б ви не працювали. ASUS ExpertBook BM1 – сучасне рішення для продуктивної роботи.
Зростання продуктивності
На максимальній швидкості
Для роботи в будь-яких умовах
Надійність військового рівня
Надійний захист
Чудове зображення
Якісний звук
Широкі можливості підключення
ASUS ExpertBook BM1 – це бізнес-ноутбук, який пропонується у варіантах конфігурації, оптимізованими для різних вимог. Цей ноутбук працює на базі новітнього процесора AMD до моделі Ryzen і проходить тестування відповідно до військово-промислового стандарту надійності. Він підтримує сучасні функції на основі штучного інтелекту, спрямовані на підвищення продуктивності, зокрема Copilot у Windows та інтелектуальне усунення шумів, щоб ви могли працювати з максимальною віддачею. Пристрій може також похвалитися повним набором портів, швидким бездротовим модулем стандарту Wi-Fi 6E і розширеними функціями безпеки. Легкий, з тривалим часом автономної роботи та приголомшливими дисплеєм і аудіосистемою, він гарантує комфорт, де б ви не працювали. ASUS ExpertBook BM1 – сучасне рішення для продуктивної роботи.
Зростання продуктивності
Щоб допомогти легко впоратися з будь-якими завданнями, ASUS ExpertBook BM1 пропонує сучасну конфігурацію, до якої може входити процесор AMD Ryzen із графічним ядром AMD Radeon Graphics. Цей бізнес-ноутбук також оснащений оперативною пам’яттю і містким накопичувачем для роботи з великими масивами даних і швидкого доступу до необхідного контенту. Безперебійне підключення до мережі забезпечує модуль Wi-Fi 6E та повний набів інтерфейсних портів.
На максимальній швидкості
Функція Copilot у Windows із захистом комерційних даних, що працює на основі штучного інтелекту, зробить вашу роботу більш ефективною. Для покращення якості відеоконференцій ASUS ExpertBook BM1 пропонує функцію усунення шумів на основі ШІ, а функція Webcam Watermark дає змогу розмістити свою візитівку у вигляді водяного знака прямо на екрані відеоконференції. Крім того, функція Screen Watermark забезпечує захист конфіденційної інформації під час трансляції вмісту екрана.
Copilot у Windows
Copilot у Windows із захистом комерційних даних – ваш надійний помічник зі штучним інтелектом. Підвищуйте свою продуктивність із Copilot і досягайте більшого, витрачаючи менше часу та зусиль. Скористайтеся помічником за допомогою спеціальної клавіші Copilot. Лише одне натискання для безлічі відкриттів.
Технологія двостороннього інтелектуального шумозаглушення
Оскільки багато людей зараз працюють із дому, використовуючи як засіб спілкування відеоконференції, фахівці ASUS розробили технологію шумозаглушення, яка працює на основі штучного інтелекту. Застосовуючи алгоритми машинного навчання, ASUS ExpertBook BM1 ефективно відфільтровує сторонні звуки, залишаючи лише голоси співрозмовників.
Водяний знак камери
Розмістіть свою візитівку у вигляді водяного знака прямо на екрані відеоконференції, щоб було видно ваше ім’я, посада, компанія й контактна інформація. Це допоможе якомога швидше встановити ефективну комунікацію з іншими учасниками.
Водяний знак на екрані
Щоб захистити конфіденційну інформацію під час відеоконференцій, наприклад під час розповіді про майбутні проєкти діловим партнерам, ви можете скористатися водяним знаком. Навіть якщо ваш співрозмовник зробить знімок екрана, такий знак свідчитиме про те, що зображення йому не належить.
Новий дизайн, легкість обслуговування
Новий дизайн, легкість обслуговування
ExpertBook BM1 виконаний у новому корпусі з оптимізованим охолодженням. Цей ноутбук легко обслуговувати, зокрема замінювати акумулятор.
Для роботи в будь-яких умовах
Куди б ви не вирушали, ASUS ExpertBook BM1, який важить усього 1.83 кг, стане вам у пригоді. Акумулятор великої ємності гарантує тривалий час автономної роботи, а бездротовий модуль Wi-Fi 6E забезпечує надійне підключення до мережі. Для бездротового підключення периферійного обладнання ноутбук пропонує інтерфейс Bluetooth 5.4.
Надійність військового рівня
Ноутбук ASUS ExpertBook BM1 тестується відповідно до суворих вимог американського військово-промислового стандарту MIL-STD‑810H.
Крім того, він пройшов не менш ретельні внутрішні тестування ASUS, що імітують експлуатацію в реальних умовах. Висока надійність зводить до мінімуму технічне обслуговування, тож цей ноутбук завжди працюватиме з максимальною віддачею.
Надійний захист
Ноутбук ASUS ExpertBook BM1 оснащений сучасними засобами для захисту даних і забезпечення конфіденційності користувача. Ноутбук підтримує стандарт NIST SP 800-155 для прошивки BIOS, що забезпечує додатковий захист критично важливих даних: від програмного забезпечення і прошивок до апаратних компонентів. Ноутбук оснащено вебкамерою з механічною шторкою та сканером відбитків пальців для швидкої й безпечної автентифікації. Крім того, технологія кіберзахисту McAfee Smart AI на основі штучного інтелекту виявляє й усуває всілякі ризики, пов’язані із захистом конфіденційної інформації. Цей ноутбук поєднує в собі функції безпеки бізнес-класу з можливостями штучного інтелекту, які адаптуються до нових загроз кібербезпеки та нейтралізують їх у режимі реального часу.
Чудове зображення
ASUS ExpertBook BM1 оснащується 15.6‑дюймовим NanoEdge-дисплеєм із тонкими рамками формату 16:9, який видає чудове зображення. Матова панель мінімізує відблиски навіть в умовах яскравого освітлення. Ергономічність дисплея сертифікована лабораторією TÜV Rheinland.
Якісний звук
Ноутбук ASUS ExpertBook BM1 забезпечує виняткову якість звуку завдяки аудіотехнології Dirac. Крім того, він оснащений масивом із двох мікрофонів, які гарантують, що ваш голос чітко звучатиме під час конференцій.
Широкі можливості підключення
Ноутбук ASUS ExpertBook BM1 оснащений різноманітними портами для будь-яких потреб. Серед них можна виділити два повнофункціональних порти USB 3.2 Gen 2 Type-C, що підтримують режими електроживлення (Power Delivery) і виведення зображення (DisplayPort). Також є два порти USB 3.2 Gen 1 Type-A для підключення USB-пристроїв, порт HDMI 4.1b для зовнішнього монітора й комбінований 3.5-міліметровий аудіороз’єм для звукового обладнання. Слот Kensington Nano допоможе захистити ноутбук від крадіжки, а роз’єм RJ-45 – підключитися до дротової мережі.
Рішення та послуги
ASUS пропонує масштабовані, індивідуальні рішення для компаній будь-якого розміру. Комплексні послуги включають інструменти для розгортання та керування обладнанням, новітні засоби кібербезпеки, всебічну ІТ-підтримку та спрощене виведення пристроїв з експлуатації. Усе це допоможе вашій ІТ-команді працювати ефективніше.
Екологічний дизайн
Компанія ASUS прагне створити більш відповідальне майбутнє, гарантуючи, що вся її продукція відповідає екологічним стандартам протягом усього життєвого циклу. Ноутбук ASUS ExpertBook BM1, сертифікований за стандартами Energy Star 8.0 і EPEAT Gold Climate+ Rated, є прикладом цього підходу. Він забезпечує високу енергоефективність і допомагає знизити довгострокові експлуатаційні витрати. Крім того, кришка, панель клавіатури та основа ноутбука виготовлені з матеріалів, придатних до вторинної переробки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.83 кг |
| Ширина | 359.5 мм |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 7735HS (3.2 - 4.75 GHz) |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 63 Втг |
| Інтерфейси та підключення | 2 x USB 3.2 Gen 1;2 x USB 3.2 Gen 2 Type-C;LAN (RJ-45);HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Аудіосистема | Audio by Dirac |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.4;Wi-Fi 6Е (802.11aх) |
| Веб-камера | FHD 1080p with Privacy Shutter |
| Висота | 19.9 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 232.2 мм |
| Графічний чипсет | AMD Radeon 680M Graphics |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додатково | MIL-STD 810H |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Колір | Темно-сірий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Особливості | зарядка від USB;підсвічування клавіатури;сканер відбитків пальців;українська клавіатура |
| Покоління процесора AMD | Zen 3+ |
| Попередньо встановлена ОС | без операційної системи |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | Asus ExpertBook |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Також шукають | для графічного дизайну;для дому;для підлітків;з SSD-диском;з великим об'ємом пам'яті;на AMD;на Ryzen |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Яскравість | 300nits |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 263 ₴








