Більше ніж просто ефективність
Пропонує більше, ніж просто високу продуктивність. Процесори Intel® Core™ 13-го покоління покращують реальні обчислення та забезпечують більш ефективну багатозадачність.
Широкі можливості
Підвищуйте свою повсякденну продуктивність , використовуючи пристрій у дорозі. Ідеально підходить для ігор, творчості або потокового передавання даних - отримуйте необхідну продуктивність, коли вона вам потрібна.
Швидкодія
DDR4 - це сучасний стандарт оперативної пам'яті для ноутбуків. Вища швидкість і більша пропускна здатність, ніж у DDR3, ідеально підходять для ігор, редагування відео та створення контенту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core i5-13420H (2.1 - 4.6 ГГц) |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 165 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 362.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 76 Втг |
| Інтерфейси та підключення | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C;3 x USB 3.2 Gen 1;LAN (RJ-45);HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.1;Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Версія DLSS | DLSS 4 |
| Висота | 23.50 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 239.9 мм |
| Графічний чипсет | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Заявлений час роботи (годин) | 8 |
| Країна виробництва | Китай |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Особливості | TPM модуль;гніздо для замка Kensington;підсвічування клавіатури;українська клавіатура |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Попередньо встановлена ОС | без операційної системи |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | Acer Nitro |
| Серія дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
Інформація для замовлення
- Ціна: 59 572 ₴








