Продуктивність без зайвих зусиль протягом усього дня
Завдяки процесору Intel Core Chromebook Plus забезпечує безперебійну роботу в багатозадачному режимі та легке виконання складних завдань, дозволяючи вам залишатися зосередженими та встигати більше.
Дисплей, який підходить саме вам
16-дюймовий дисплей WUXGA з яскравістю 300 ніт та антибліковим покриттям забезпечує чітке відображення контенту навіть за яскравого освітлення. Додатковий сенсорний екран додає зручності, полегшуючи навігацію під час роботи.
Вбудований штучний інтелект Gemini від Google
З подвоєною швидкістю, пам'яттю, сховищем і потужним штучним інтелектом від Google на цьому Chromebook Plus ви зможете робити більше, ніж будь-коли раніше. Завдяки магії Gemini ви зможете вдосконалити свої навички читання, писання та самовираження.
Підключення без обмежень
Розроблений для продуктивної роботи цей Chromebook Plus оснащений клавішею швидкої вставки, цифровою клавіатурою, додатковою клавіатурою з підсвічуванням, Wi-Fi 6E, двома портами USB 3.2 Gen 2 Type-C і двома портами USB 3.2 Gen 1 Type-A, а також портом HDMI, щоб ви завжди залишалися на зв'язку та продуктивними.
Чуйте і будьте почутими
Насолоджуйтесь захоплюючим звуком DTS Audio з подвійних динаміків та чистотою дзвінків завдяки потрійному мікрофону, що зменшує фоновий шум, щоб ваш голос в кожному дзвінку звучав голосно й чітко.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Колір | Сірий |
| Встановлена ОС | Chrome OS |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i5-1334U (1.3 - 4.6 ГГц) |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.41 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 53.35 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 2 x USB 3.2 Gen 1;2 x USB 3.2 Gen 2 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.3;Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Веб-камера | FHD 1080p with Privacy Shutter |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 226.5 мм |
| Графічний чипсет | Intel Iris Xe Graphics |
| Діагональ екрана | 14" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | відсутні, розпаяна на МП |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Особливості | TPM модуль;гніздо для замка Kensington;зарядка від USB;сенсорний екран;українська клавіатура |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 (WUXGA) |
| Сенсорний екран | Multi-touch |
| Серія (модельний ряд) | Acer Chromebook |
| Також шукають | для програміста;з SSD-диском;з великим об'ємом пам'яті;маленькі;ультрабуки;до 30 000 грн;2025 року |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | глянсова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
- Ціна: 26 796 ₴









