Оптимізована продуктивність для вашої повсякденної роботи
Розкрийте для себе сутність комп'ютерних технологій з ноутбуками Aspire Lite різноманітного дизайну й розмірів, що ідеально підходять для будь-якого стилю життя. Тонкі та легкі ноутбуки поєднують в собі візуальний стиль і функціональність, даруючи надзвичайні враження.
Ваші підвищена щоденна продуктивність
Ефективно справляйтеся з будь-якими завданнями завдяки швидкодіючому процесору та великому обсягу пам’яті, що гарантує надійну роботу ноутбука Aspire Lite. Насолоджуйтеся вбудованим накопичувачем великого об’єму із можливістю подальшого розширення за допомогою слота для карт пам'яті microSD.
Створено для щоденного використання
Відкрийте для себе сучасний погляд на дизайн ноутбуків серії Aspire Lite. Гладкий, мінімалістичний профіль робить його стильним і портативним помічником для будь-якої локації, де б ви не знаходилися протягом дня. Залишайтеся на зв'язку та працюйте продуктивно завдяки різноманітним портам, зокрема USB-C, HDMI та іншим, що дозволяють із легкістю підключатися до ваших улюблених пристроїв.
Ваше переосмислене бачення
Насолоджуйтеся приголомшливим дисплеєм Aspire Lite, на якому кожна деталь оживає у яскравих кольорах. Екран з високою роздільною здатністю забезпечує захопливий перегляд фільмів та ігровий процес, що перевершить усі ваші очікування.
Acer Intelligence Space
Acer Intelligence Space - центр інтелектуальних функцій вашого пристрою, який ідентифікує апаратне забезпечення системи та рекомендує сумісні програми з підтримкою штучного інтелекту, допомагаючи вам оптимізувати продуктивність, покращити ігровий досвід та відкрити для себе нові інструменти без зайвих зусиль.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Колір | Сріблястий |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Новий |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics UHD |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i5-1334U (3.4 - 4.6 ГГц) |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 357.8 мм |
| Вага | 1.53 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 58 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.1;Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Веб-камера | Full HD, 1080p |
| Висота | 18.9 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 244.8 мм |
| Діагональ екрана | 16" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Кардридер | Card-reader |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Операційна система | без операційної системи |
| Особливості | зарядка від USB;українська клавіатура |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 (WUXGA) |
| Також шукають | для графічного дизайну;для дому;для студента;з SSD-диском;з великим екраном;з великим об'ємом пам'ят |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
- Ціна: 23 189 ₴









