Материнська плата ProArt Z890-CREATOR WIFI дає змогу розробникам мультимедійного контенту будь-якого рівня розкрити максимальну продуктивність процесорів Intel® Core™ Ultra (Series 2). Вона пропонує потужну систему живлення (16+1+2+2) зі спареними силовими модулями, підтримку пам’яті DDR5, слоти PCIe® 5.0 і швидкісні інтерфейси, включаючи два порти Thunderbolt™ 5, Ethernet-порти з пропускною здатністю 10 Гбіт/с і 2,5 Гбіт/с і бездротовий модуль Wi-Fi 7.
Окрім широкої функціональності, ця материнська плата відзначається елегантним професійним дизайном, у якому темна колірна гама поєднується із золотистими штрихами. Дизайн кожуха інтерфейсів надає платі витонченого вигляду, одночасно захищаючи роз’єми преміумкласу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | M.2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | PCIe x16 |
| 4-pin для вентилятора | 5 шт. |
| M.2 ver | 1 x M.II;4 x M.II |
| PCI | без слота PCI |
| PCI Express x16 | 3 шт |
| PCI Express x16 ver | 1 v Чотири;2 v П'ять |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| USB | USB 3.2 |
| Аудіоконтролер | Realtek ALC1220P |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Бездротовий зв'язок | Wi-Fi 7 (802.11 a/b/g/n/ac/ax/be) |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Висота, мм | 305 |
| Внутрішні роз'єми і порти | 1 x M.2 22110;4 x M.2 2280;4 x Sata 6.0 Gb/s |
| Відеовиходи | DisplayPort;HDMI;Thunderbolt |
| Гарантія | 36 |
| Конектор живлення | 1 x 24-pin;2 x 8-pin 12В |
| Контролер RAID | 0;1;5;10 |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Кількість LAN портів | 2 шт |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 8600 MHz |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 192 ГБ |
| Модель чіпсета | Intel Z890 |
| Призначення | звичайна |
| Підтримка ECC | Да |
| Підтримка ОС | Windows 11 |
| Підтримка двоканального режиму | Да |
| Підтримка процесорів | Supports Intel Core Ultra Processors (Series 2) LGA 1851 |
| Сокет | 1851 |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Тип BIOS | 256 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| Швидкість LAN портів | 10 Гбіт/с |
| Ширина, мм | 244 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 090 ₴








