Материнські плати серії ASUS Prime створені для максимально ефективного розкриття потенціалу процесорів AMD Ryzen 9000. Модель PRIME B850M-K пропонує широкі можливості оптимізації продуктивності завдяки інтуїтивно зрозумілим функціям у програмному та мікропрограмному забезпеченні. Плата готова до використання в складі AI-систем нового покоління, забезпечуючи необхідну потужність і підключення для ресурсоємних завдань зі штучним інтелектом.
Інтелектуальні технології AI
Склад AI-рішень ASUS включає AI Advisor — віртуального технічного помічника, який допомагає оптимізувати продуктивність системи.
Цифрова система живлення
Материнська плата оснащена 8+2+1-фазною системою живлення з дискретними MOSFET-транзисторами, що забезпечує стабільне й ефективне живлення для процесорів AMD і стійку роботу системи у щоденному використанні.
Покращена продуктивність DDR5
Плати серії PRIME традиційно вирізняються розширеними можливостями налаштування оперативної памʼяті. Модель B850M-K дозволяє повністю розкрити потенціал модулів DDR5 — як базових, так і високошвидкісних.
Для модулів без підтримки EXPO доступна технологія ASUS Enhanced Memory Profile (AEMP), яка автоматично визначає чипи памʼяті й застосовує оптимальні налаштування.
Для ентузіастів доступна повна підтримка AMD EXPO і розширені параметри для розгону памʼяті через UEFI.
Два слоти M.2 (до 128 Гбіт/с)
Плата оснащена двома слотами M.2: один підтримує PCIe 5.0 із пропускною здатністю до 128 Гбіт/с, інший — PCIe 4.0. Це забезпечує швидке завантаження ОС та запуск застосунків.
Ефективне охолодження
PRIME B850M-K має кілька радіаторів і гібридні роз'єми для вентиляторів, що забезпечують стабільність системи навіть за високих навантажень.
Широкі можливості підключення
Плата підтримує новітній слот PCIe 5.0 і має широкий набір USB-розʼємів, включаючи порт USB Type-C.
Мережевий адаптер Realtek 2.5 Gb
Інтерфейс Realtek 2.5 Gb Ethernet знижує навантаження на процесор і забезпечує високу швидкість передачі даних (TCP/UDP), що сприяє плавній і швидкій роботі в мережі.
Персоналізація
PRIME B850M-K пропонує зручний користувацький досвід: просту настройку BIOS, підтримку RGB-підсвічування для індивідуального оформлення системи.
BIOS FlashBack
Функція BIOS FlashBack дозволяє оновлювати BIOS без встановлення процесора чи оперативної пам’яті. Просто запишіть файл BIOS на USB-накопичувач (FAT32), вставте його у спеціальний порт і натисніть кнопку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | PCIe x16 |
| 4-pin для вентилятора | 3 шт. |
| M.2 | 2 шт. |
| M.2 ver | 2 x M.II |
| PCI | без слота PCI |
| PCI Express x16 | 2 шт |
| PCI Express x16 ver | 1 v П'ять;1 v Чотири |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| USB | USB 2.0;USB 3.2 |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Висота, мм | 244 |
| Відеовиходи | DisplayPort;HDMI |
| Гарантія | 36 |
| Колодки | 1 x USB 5Gbps;1 x USB 5Gbps Type-C;2 x USB 2.0 |
| Конектор живлення | 1 x 24-pin;1 x 8-pin +12V Power |
| Контролер RAID | 0;1;5;10 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 2 шт |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 8400 MHz |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 128 ГБ |
| Модель чіпсета | AMD B850 |
| Призначення | геймерська |
| Підтримка ECC | немає |
| Підтримка ОС | Windows 11 |
| Підтримка двоканального режиму | Да |
| Підтримка процесорів | AMD Ryzen™ 9000/ 8000/ 7000 Series Desktop Processors |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 4.0 x16 slot (supports x4 mode);1 x PCI-E 5.0 x16 slots (supports x16 mode) |
| Сокет | AM5 |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Тип BIOS | 256 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS |
| Тип мережевої карти | Realtek 2.5 GbE |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| Швидкість LAN портів | 2,5 Гбіт/с |
| Ширина, мм | 221 |
- Ціна: 7 408 ₴






