Материнські плати серії ASUS Prime розроблені експертами, щоб повністю розкрити потенціал процесорів AMD Ryzen ™ 9000 серії. Материнська плата PRIME B840M-A WIFI надає користувачам і розробникам персональних комп'ютерів ряд оптимізацій продуктивності за допомогою інтуїтивно зрозумілих функцій програмного забезпечення та мікропрограми. Він розроблений, щоб бути готовим до ПК із розширеним штучним інтелектом, пропонуючи потужність і підключення, необхідні для вимогливих додатків ШІ.
PRIME B840M-A WIFI має 8+2+1 фазну схему живлення з дискретними МОП-транзисторами, що забезпечує ефективне та стабільне живлення для процесорів AMD, а також стабільну продуктивність для повсякденного використання.
Комплексні можливості налаштування пам'яті є наріжним каменем материнських плат PRIME. PRIME B840M-A WIFI максимізує потенціал ваших модулів DDR5, від комплектів початкового рівня до надзвичайно швидкісних.
PRIME B840M-A WIFI пропонує загалом три слоти M.2, у тому числі два, які підтримують швидкість передачі даних до 64 Гбіт/с через PCIe 4.0, і один, який підтримує PCIe 3.0. Це забезпечує швидший час завантаження та завантаження програми з дисками ОС або програм.
Материнська плата PRIME B840M-A WIFI оснащена декількома вбудованими радіаторами та набором гібридних роз’ємів для вентиляторів, які забезпечують охолодження та стабільність системи під час інтенсивних робочих навантажень.
Вбудований WiFi 6E 5 технологія використовує переваги нещодавно доступного радіоспектру в діапазоні 6 ГГц. Завдяки втричі більшій смузі пропускання, ніж у діапазоні 2,4/5/6 ГГц, WiFi 6E забезпечує надвисоку швидкість бездротової мережі з покращеною пропускною здатністю та кращою продуктивністю в щільних бездротових середовищах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | PCIe x16 |
| 4-pin для вентилятора | 3 шт. |
| M.2 | 3 шт. |
| M.2 ver | 3 x M.II |
| PCI | без слота PCI |
| PCI Express x16 | 3 шт |
| PCI Express x16 ver | 1 v Чотири;2 v Три |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| USB | USB 2.0;USB 3.2 |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Висота, мм | 244 |
| Внутрішні роз'єми і порти | 1 x TPM;3 x M.2 2280;4 x Sata 6.0 Gb/s |
| Відеовиходи | DisplayPort;HDMI |
| Гарантія | 36 |
| Конектор живлення | 1 x 24-pin Main Power;1 x 8-pin +12V Power |
| Контролер RAID | 0;1;5;10 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 7600 MHz |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 256 ГБ |
| Модель чіпсета | AMD B840 |
| Призначення | геймерська |
| Підтримка ECC | немає |
| Підтримка ОС | Windows 11 |
| Підтримка двоканального режиму | Да |
| Підтримка процесорів | AMD Ryzen™ 9000/ 8000/ 7000 Series Desktop Processors |
| Сокет | AM5 |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Тип BIOS | 256 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS |
| Тип мережевої карти | Realtek 2.5GbE |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| Швидкість LAN портів | 2,5 Гбіт/с |
| Ширина, мм | 244 |
- Ціна: 7 459 ₴








