Висококласна серія корпусів CPS від PcCooler представляє нове шасі M-ATX з інноваційною мовою дизайну «TRIFORCE», конструкцією передньої панелі з високим повітряним потоком і попередньо встановленими двома вентиляторами ARGB, що вміщує материнські плати M-ATX / ITX і відеокарти до 350 мм довжиною, попередньо налаштовані варіанти зберігання з відсіками для дисків 2 x 3.5 дюйма та 3 x 2.5 дюйма, процесорним повітроохолоджувачем до 165 мм висотою і блоками живлення до 200 мм, а також міцною металевою рамою 0.6 мм, яка відповідає різноманітним вимогам щодо геймерської збірки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PCcooler |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Вага (кг) | 5.4 |
| Встановлення довгих відеокарт | до 350 мм |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 2 x USB 3.0;2 x Audio |
| Клас корпусу | Геймерські |
| Колір | Білий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 3 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 4 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 2 х 120 мм |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 165 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 200 мм |
| Матеріал корпусу | скло;метал;пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | Back 1x12 см;Bottom 2x12 см;Front 1x12 см;Top 2x12/14 см |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Наявність підсвічування | кулери з підсвічуванням;на передній панелі |
| Особливості | вікно на бічній панелі;з підсвічуванням |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Пиловий фільтр | Да |
| Підтримка рідинного охолодження | Back 120 mm;Front 280/240 mm;Top 240 mm |
| Підтримувані материнські плати | Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розмір, мм | 220 х 410 х 406 мм |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Серія | PcСooler C3D310 |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Також шукають | прозорі |
| Типорозмір | Minitower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 558 ₴









