Stella Infinity від Gelid Solutions – це ідеальне поєднання передових технологій та яскравого дизайну. Він оснащений 8 світлодіодами ARGB, встановленими на концентраторі, та 16 незалежними світлодіодами ARGB, встановленими на рамі.
Світлодіоди забезпечують стильне подвійне кільцеве підсвічування. Дзеркало Infinity у центрі вентилятора у поєднанні зі світлодіодним кільцем створює ілюзію чорної діри. Вентилятор також оснащений гідродинамічним підшипником для підвищеної надійності та оптимізованою крильчаткою для покращення повітряного потоку. Яскраве підсвічування, міцна конструкція та безшумна робота роблять Stella Infinity гідним доповненням до ігрових ПК.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GELID Solutions |
| Кількість кулерів | 1 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Тип роз'єму | 3-pin/4-pin |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 144 г |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 1600RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна швидкість обертання | 500RPM |
| Підсвітка | ARGB |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 50000 г |
| Споживаний струм | 0.19 А |
| Тип підшипника | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Тиск | 1.3 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | за рахунок PWM |
Інформація для замовлення
- Ціна: 376 ₴





