Кронштейн ITech ідеально підійде для LED- і LCD-телевізорів. Дуже зручно та швидко монтується.
Підходить для 37"—70"-дюймового екрана.
- Висока стійкість до механічних навантажень
- Елегантний і вишуканий дизайн
- Компактні розміри кріплення
- Простота встановлення настінного кріплення
Максимальне навантаження: 60 кгПоворот: до 180 градВідступ від стіни: 69-615 ммVESA сумісний: 200x200, 400x200, 300x300, 400x400, 600x400 ммВага: 7 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ITech |
| Країна виробник | Китай |
| Спосіб установки | Настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 200 x 200;300 x 300;400 x 200;400 x 400;600 x 400 |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Гарантія | 60 |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Кількість ступенів свободи | 3 |
| Максимальна діагональ телевізора | 70" |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 37" |
| Призначення | Для телевізора |
| Розміри | 27.5 х 6.2 - 61.5 х 68.5 см |
| Кут нахилу | 5° ~ -15° |
| Форма кронштейна | поворотно-похилій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 870 ₴










