Обігрівач UFO Star 2400 + ніжка
Інфрачервоний обігрівач серії Star
UFO STAR застосовуватися, як для локального обігріву відкритих і напіввідкритих майданчиків, так і для загального та локального закритих майданчиків різної площі. Моментальна тепловіддача інфрачервоного обігрівача UFO STAR забезпечує велику ефективність і економічність у порівнянні з традиційними (конвекційними) системами обігріву. Мінімальний термін експлуатації UFO STAR становить 6 - 7 років.
Області застосування UFO STAR
- Локальний і загальний обігрів закритих, напіввідкритих об'єктів
- Локальний і загальний обігрів приміщень з великими втратами тепла, наприклад, часто провітрюваних приміщень
- Локальний і загальний обігрів ангарних приміщень;
- Локальний і загальний обігрів приміщень протягом короткого періоду часу, наприклад дач, котеджів.
- Локальний і загальний обігрів транзитних приміщень
Термостат
Прилад оснащений термостатом, з допомогою якого ви з легкістю зможете регулювати потужність обігріву залежно від площі і типу площі. Завдяки чому ви зможете вибирати потужність роботи обігрівача для обігріву закритих та відкритих об'єктів різної площі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UFO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип управління | Механічне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.2 кг |
| Габарити (В х Ш х Г) | 860 х 190 х 90 мм |
| Гарантійний термін | 48 |
| Додатково | захисна решітка;захист від перегріву |
| Колір | Сірий |
| Потужність обігрівання | 2400 Вт |
| Нагрівальний елемент | фламентин |
| Особливості | Термостат |
| Площа обігрівання | 24 кв.м |
| Також шукають | 2000 Вт і більше;для квартири;з термостатом |
| Тип | інфрачервоний |
| Тип нагрівального елемента | інфрачервоний обігрівач |
| Тип встановлення | Настінний/Напальний |
| Функції захисту | вологозахист;захист від перегріву |
- Ціна: 6 920 ₴






