30 кв.м, 3000 Вт, механічне, підлоговий, автоматичне відключення при перекиданні, ручка для переміщення, корпус з порошковим покриттям, 1.76 кг, чорний, помаранчевий, керамічний обігрівач
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Тип управління | Механічне |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.76 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Встановлення | підлоговий |
| Гарантія | 24 |
| Додатково | автоматичне відключення при перекиданні;корпус з порошковим покриттям;ручка для переміщення |
| Колір | помаранчевий;чорний |
| Країна виробництва | Польща |
| Особливості | Термостат |
| Площа обігрівання | 30 кв.м |
| Потужність | 3000 Вт |
| Режими роботи | вентиляція;обігрів |
| Також шукають | 2000 Вт і більше;для дому;для квартири;з термостатом |
| Тип | теплова гармата |
| Тип обігрівача, для сінка | керамічний обігрівач |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 440 ₴

