Сумка 2E Vector 16 призначена для ноутбуків з діагоналлю 15,6-16 дюймів. Зовнішній вигляд сумки досить суворий, сумка елегантно скомпонована і має міцну конструкцію. Виготовлена із вологозахисного текстильного матеріалу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E Gaming |
| Діагональ екрана ноутбука | 16" |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота основного відділення | 279 мм |
| Ширина основного відділення | 395 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.6 кг |
| Гарантія | 24 |
| Зовнішні розміри | 41 x 29.5 x 10 см |
| Особливості | регульований плечовий ремінь |
| Призначення | класичні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 828 ₴

