Підставка для телевізора Sector T11 – забезпечує надійне та зручне кріплення телевізора на столі або іншій плоскій поверхні, дозволяючи насолоджуватися комфортним переглядом контенту з різних куточків приміщення. Він підходить для телевізорів з діагоналлю екрана від 32 до 55 дюймів та стандартами кріплення VESA від 100×100 мм до 400×400 мм.
Характеристики:
Характеристики:
- Діагональ: 32“-55“
- Стандарт кріплення (VESA): 100x100 мм, 100x150 мм, 100x200 мм, 150x100 мм, 150x150 мм, 200x100 мм, 200x200 мм, 200x400 мм, 300x200 мм 0x200 мм, 400x300 мм, 400x400 мм
- Максимальне навантаження: 35 кг
- Кількість ступенів свободи: 1
- Кут нахилу: +/- 12 градусів
- Кронштейн для телевізора
- Монтажний набір
- Посібник з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sector |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Кількість ступенів свободи | 1 |
| Максимальна діагональ телевізора | 55" |
| Максимальне навантаження | до 35 кг |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 32" |
| Регулювання | нахил |
| Тип | Стаціонарна |
| Кут нахилу | +12° ~ -12° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 540 ₴







