Масляний радіатор Ardesto OFH-11X1 має оптимальну кількість секцій - 11 і призначений для обігріву приміщення розміром до 25 кв.м. Наявність коліщаток дає можливість переставляти обігрівач саме в те місце, яке вам потрібно.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Тип управління | Механічне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10 кг |
| Встановлення | підлоговий |
| Гарантія | 12 |
| Колір | Білий |
| Країна виробництва | Китай |
| Особливості | Терморегулятор |
| Площа обігрівання | 25 кв.м |
| Потужність | 2500 Вт |
| Також шукають | 2000 Вт і більше;для квартири |
| Тип | Оливний |
| Тип обігрівача, для сінка | масляний обігрівач |
| Функції захисту | датчик перекидання;захист від перегріву |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 399 ₴










