Ідеально спроектовано
Представляємо Mobius 140 Black Edition, останнє доповнення до знаменитої серії корпусних вентиляторів Mobius від Cooler Master. Ця версія має всі високопродуктивні елементи класичного Mobius, тепер у гладкому чорному дизайні. Завдяки інноваційній конструкції кільцевих лопатей, динамічному підшипнику петлі, масляному потоку, системам протиковзання і захисту від пилу, Mobius 140 Black Edition пропонує стильне оновлення класики Cooler Master.
Конструкція кільцевої лопатки (RBD)
З'єднувальні лопаті вентилятора спроектовані так, щоб забезпечити посилену і жорстку конструкцію, що виключає вібрацію і забезпечує стабільну і плавну роботу вентилятора.
Антивібраційний демпфер
Ексклюзивні кольорові амортизатори Cooler Master зменшують вібрацію і деренчання, забезпечуючи стійкість корпусу і безшумну роботу.
Прискорення тиску повітря
Похилий внутрішній обід рами зі скошеними бічними вентиляційними отворами посилює приплив повітря, максимізуючи створюваний силою тиск повітря і зменшуючи застій повітря.
Динамічний підшипник LOOP
Нова конструкція динамічного підшипника петлі використовує товсте масляне покриття і мастило для забезпечення стабільної роботи.
Пилозахищеність
Підшипники, запечатані всередині складної конструкції, забезпечують плавність руху, не піддаючись впливу повітря або пилу.
Система перекачування масла
Масло надходить назад у герметичний підшипник, створюючи постійне мастило, що запобігає тертю і збільшує термін служби вентилятора.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooler Master |
| Кількість кулерів | 1 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 168 г |
| Гарантійний термін | 60 |
| Діаметр вентилятора | 140 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 1900RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Підсвітка | немає |
| Розмір | 140 x 140 x 25 мм |
| Рівень шуму | 30 дБ |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 160000 г |
| Споживана потужність | 4.2 Вт |
| Споживаний струм | 0.35 А |
| Тип підшипника | гідравлічний |
| Тиск | 2.3 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | за рахунок PWM |
- Ціна: 535 ₴



