Компанія Cooler Master на основі класичної серії MasterLiquid L представила оновлену та вдосконалену модель MasterLiquid 360L Core ARGB. Завдяки новим елементам дизайну, які надають серії класичного мінімалістичного вигляду, MasterLiquid 360L Core ARGB втілює інноваційний дух Cooler Master.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooler Master |
| Колір | Чорний |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 36 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Максимальна частота обертів | 1750 об/хв |
| Максимальний TDP | 250 Вт |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Обслуговування СРО | немає |
| Повітряний потік | 71.93 CFM |
| Підсвітка | ARGB |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM;3-pin |
| Розмір водоблоку | 81 x 76 x 47 мм |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Розміри радіаторів | 394 x 119.6 x 27.2 мм |
| Рівень шуму | 27.2 dB |
| Тип підшипників | підшипник ковзання з гвинтовою нарізкою (Rifle bearing) |
| Тиск | 1.86 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 670 ₴






