- Готовність до передових комп'ютерів зі штучним інтелектом. Створено для майбутнього обчислень зі штучним інтелектом, має потужність і можливості під'єднання, необхідні для роботи з вимогливими додатками штучного інтелекту
- Сокет AMD AM5. Готовність до настільних процесорів AMD Ryzen серій 9000, 8000 і 7000
- Інтелектуальне управління. Ексклюзивні для ASUS функції AI Overclocking, AI Cooling II, AI Networking II і AEMP спрощують налаштування і підвищують продуктивність
- Технології розгону ROG Strix. Dynamic OC Switcher, Core Flex, Asynchnorous Clock и PBO Enhancement
- Чудова конструкція живлення. 18(110A)+2(110A)+2
- WiFi 7. WiFi 7 нового покоління підтримує смугу пропускання 160 МГц у діапазоні 6 ГГц і 4096 QAM. Multi-Link Operation (MLO) забезпечує стабільне з'єднання і низьку затримку, підтримуючи діапазони 2.4, 5 і 6 ГГц для збільшення зони покриття і пропускної здатності
- Надійне рішення для живлення. 10+2+1 рішення живлення потужністю 110 А на щабель із роз'ємами живлення ProCool II
- Оптимізований тепловий дизайн. Масивні радіатори з інтегрованою кришкою введення/виведення і високопровідними термопрокладками, з'єднані L-подібною задньою панеллю
- Новітня підтримка M.2. Один вбудований слот PCIe 5.0 M.2 і один слот PCIe 4.0 M.2, усі з потужними системами охолодження
- Широкі можливості підключення. Два порти USB4 Type-C, роз'єм USB 10 Гбіт/с Type-C на передній панелі, сім додаткових портів USB 10 Гбіт/с, слот PCIe 5.0 x16 SafeSlot, порт HDMI
- Високопродуктивні мережеві технології. Вбудований WiFi 7 (802.11be) з Intel 2.5 Gb Ethernet
- Дружній дизайн DIY. Карти ROG FPS Card і ROG Strix Hive II в комплекті, слот PCIe Q-Release Slim, M.2 Q-Latch, Q-Antenna, Q-Dashboard, Q-LED, кнопка BIOS FlashBack, кнопка Clear CMOS і попередньо змонтований екран вводу/виводу
- Імерсивне аудіо. Зовнішнє аудіорішення ROG Strix Hive II з ЦАП ESS SABRE 9260Q, а також Dolby Atmos
- Неперевершена персоналізація. Ексклюзивне RGB-підсвічування Aura Sync від ASUS, включно з двома адресними роз'ємами Gen 2
- Відоме програмне забезпечення. ASUS DriverHub, ASUS GlideX, HWiNFO, Norton 360 for Gamers (60-денна безплатна пробна версія), 60-денна пробна підписка AIDA64 Extreme та інтуїтивно зрозуміла панель UEFI BIOS
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | PCIe x16 |
| 4-pin для вентилятора | 3 шт. |
| M.2 | 2 шт. |
| M.2 ver | 2 x M.II |
| PCI | без слота PCI |
| PCI Express x16 | 1 шт |
| PCI Express x16 ver | 1 v П'ять |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| USB | USB Type-C;USB 2.0;USB 3.2;USB4 |
| Аудіоконтролер | Realtek Audio Codec |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Висота, мм | 170 |
| Внутрішні роз'єми і порти | 2 x M.2 2280;2 x Sata 6.0 Gb/s |
| Відеовиходи | HDMI |
| Гарантія | 36 |
| Конектор живлення | 1 x 24-pin Main Power;1 x 8-pin +12V Power |
| Контролер RAID | 0;1;10 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Кількість SATA-III портів | 2 шт. |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 2 шт |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 8600 MHz |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 128 ГБ |
| Модель чіпсета | AMD X870 |
| Призначення | геймерська |
| Підтримка ECC | немає |
| Підтримка ОС | Windows 11 |
| Підтримка двоканального режиму | Да |
| Підтримка процесорів | AMD Ryzen™ 9000/ 8000/ 7000 Series Desktop Processors |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 5.0 x16 |
| Сокет | AM5 |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Тип BIOS | 256 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS |
| Тип мережевої карти | Intel 2.5GbE |
| Форм-фактор | Mini ITX |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| Швидкість LAN портів | 2,5 Гбіт/с |
| Ширина, мм | 170 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 940 ₴










