Asus PRIME H610M-A D4-CSM - материнська плата з чіпсетом Intel H610. Оснащена процесорним роз'ємом LGA 1700, виконана у форм-факторі micro-ATX, а тому оптимізована для компактних систем.
Передбачає встановлення процесорів Intel Core 12-го покоління. Для підключення периферійних пристроїв, накопичувачів має широкий набір інтерфейсів: M.2 (32 Гбіт / с), Realtek 1Gb Ethernet, USB 3.2 Gen2. Для периферійних пристроїв передбачені HDMI, DP, VGA.
Особливості:
- Комплексне охолодження: радіатор VRM, радіатор PCH та Fan Xpert 2+;
- Надшвидке підключення: слот M.2 32 Гбіт/с, порти Intel 1 Gb Ethernet та USB 3.2 Gen 2;
- Aura Sync RGB: вбудовані адресні гнізда Gen 2 для світлодіодних стрічок RGB, які легко синхронізуються з обладнанням з підтримкою Aura Sync.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Покоління процессора | Alder Lake |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | Пустий |
| 4-pin для вентилятора | 2 шт. |
| M.2 | 2 шт. |
| M.2 ver | 2 x M.II |
| PCI | без слота PCI |
| PCI Express x1 | 1 шт |
| PCI Express x1 ver | 1 v Три |
| PCI Express x16 | 1 шт |
| PCI Express x16 ver | 1 v Чотири |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| USB | USB 2.0;USB 3.2 |
| Аудіоконтролер | Realtek HD audio codec |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Висота, мм | 244 |
| Внутрішні роз'єми і порти | 2 x M.2 2280;4 x Sata 6.0 Gb/s |
| Відеовиходи | D-Sub (VGA);DisplayPort;HDMI |
| Гарантія | 36 |
| Колодки | 1 x USB 3.2 Gen1;2 x USB 2.0 |
| Конектор живлення | 1 x 24-pin;1 x 8-pin 12В |
| Контролер RAID | Без контролера RAID |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 2 шт |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 3200 MHz |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 64 ГБ |
| Модель чіпсета | Intel H610 |
| Призначення | звичайна |
| Підтримка ОС | Windows 10;Windows 11 |
| Підтримка двоканального режиму | Да |
| Підтримка процесорів | 12-е покоління Intel Core, Pentium Gold and Celeron Processors |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 3.0 x1;1 x PCI-E 4.0 x16 |
| Сокет | 1700 |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Тип BIOS | 128 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS |
| Тип мережевої карти | Intel GbE |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| Частота оперативної пам'яті | 2133 MHz;2400 MHz;2666 MHz;2800 MHz;2933 MHz;3000 MHz;3200 MHz |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Ширина, мм | 211 |
- Ціна: 4 559 ₴




