Процесорний кулер JONSBO HX6280 сумісний з сокетами LGA 1851, LGA 1700, LGA 1200, LGA 1156, LGA 1155, LGA 1151, LGA 1150, AM5 і AM4; розсіювана потужність до 280 Вт. Оснащений одним 120‑мм вентилятором Fluid‑підшипника, що обертається зі швидкістю від 800 до 2200 об/хв; рівень шуму знаходиться в межах 17…30.4 дБ. Матеріал основи – нікельована мідь, живлення та керування здійснюється через 4‑пін роз’єм із PWM‑управлінням швидкістю. Габарити кулера – 160 × 135 × 130 мм, висота – 160 мм, вага – 1380 г; підсвітка – відсутня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JONSBO |
| Колір | Чорний |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1380 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Максимальна частота обертів | 2000 об/хв |
| Максимальний TDP | 280 Вт |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 81 CFM |
| Підсвітка | немає |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Рівень шуму | 30.4 dB |
| Сокет | AM4;AM5;1150;1151;1152;1155;1156;1200;1700;1851 |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 004 ₴








