ETS-T41 — повітряний кулер для процесора від ENERMAX
Висока ефективність охолодження до 250 Вт TDP
Оснащений чотирма тепловими трубками Ø6 мм і двома 120 мм вентиляторами на гідродинамічних підшипниках, кулер забезпечує продуктивне охолодження для потужних процесорів.PWM-вентилятор із 9-лопатевим дизайном
Конструкція з 9 лопатями оптимізує повітряний потік та знижує рівень шуму, підтримуючи стабільну роботу системи.Компактний розмір
Висота радіатора всього 157 мм, що робить кулер сумісним із більшістю популярних корпусів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Enermax |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для процесору |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 705 г |
| Гарантія | 36 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Максимальна частота обертів | 1600 об/хв |
| Максимальний TDP | 250 Вт |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Підсвітка | немає |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM |
| Рівень шуму | 25 dB |
| Сокет | AM4;AM5;1150;1151;1152;1155;1156;1200;1700;1851 |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 218 ₴










