PcCooler FG120 ARGB BK – ефективне охолодження з яскравим стилем, це чорний 120-мм корпусний вентилятор, який поєднує в собі тиху роботу, високу продуктивність та стильне ARGB-підсвічування. Ідеальний вибір для ігрових збірок і сучасних ПК, де важливі і ефективність охолодження, і візуальна естетика.
Основні переваги:
Підходить для:
Основні переваги:
- Тихий хід і тривалий термін служби (до 40000 годин)
- Адресне RGB-підсвічування з підтримкою синхронізації
- Висока ефективність охолодження при низькому рівні шуму
- Антивібраціні прокладки
- Легке встановлення
- Додатковий роз'єм PWM (мама) для легкого ланцюжкового підключення кількох вентиляторів
Підходить для:
- Встановлення на передню, верхню або задню панель корпусу
- Вентиляції ігрових або робочих систем
- Покращення зовнішнього вигляду ПК завдяки підсвічуванню
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PCcooler |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для корпусу |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 208 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1800RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12/5 В |
| Номінальна швидкість обертання | 800RPM |
| Повітряний потік | 54 CFM |
| Підсвітка | ARGB |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 40000 г |
| Тип підшипника | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
| Тиск | 1.2 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 279 ₴






