Кількість вентиляторів - 1, діаметр вентиляторів - 120 мм, тип підшипника - гідродинамічний підшипник, 2000RPM, тип роз'єму підключення - 3-pin, 4-pin, Підсвітка - ARGB, рівень шуму - 33 дБ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 2000RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна швидкість обертання | 800RPM |
| Повітряний потік | 53.87 CFM |
| Підсвітка | ARGB |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 33 дБ |
| Тип підшипника | гідродинамічний підшипник |
| Тип роз'єму підключення | 3-pin;4-pin |
| Тиск | 1.98 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | за рахунок PWM |
Інформація для замовлення
- Ціна: 288 ₴










