Кількість вентиляторів - 1, діаметр вентиляторів - 120 мм, тип підшипника - FDB (гідродинамічний), 1700RPM, тип роз'єму підключення - 3-pin, 4-pin, Підсвітка - різнокольорова, рівень шуму - 38.6 дБ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alseye |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Колір | Яскраво-червоний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1700RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна швидкість обертання | 800RPM |
| Повітряний потік | 53.2 CFM |
| Підсвітка | різнокольорова |
| Розмір | 120 х 120 х 30 мм |
| Рівень шуму | 38.6 дБ |
| Споживаний струм | 0.35 А |
| Тип підшипника | FDB (гідродинамічний) |
| Тип роз'єму підключення | 3-pin;4-pin |
| Тиск | 2.1 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | за рахунок PWM |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴

