Корпус органічно поєднує естетичну привабливість та потужну продуктивність з невисокою ціною. Оснащений двома панелями з прозорого загартованого скла. Новітній дизайн, сумісний із відеокартами довжиною до 400 мм, включаючи серію RTX 40. Корпус підтримує встановлення системи рідинного охолодження до 360 мм і до 9 вентиляторів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PCcooler |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 6.7 кг |
| Встановлення довгих відеокарт | до 400 мм |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 1 x USB Type C;2 x USB 3.0;1 x Microphone |
| Клас корпусу | Геймерські |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 1 |
| Кількість внутрішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 6 |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 175 мм |
| Матеріал корпусу | Скло;сталь; пластик |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Особливості | вікно на бічній панелі;з пиловим фільтром |
| Пиловий фільтр | Да |
| Підтримувані материнські плати | ITX;ATX;Micro - ATX |
| Розмір, мм | 415 x 295 x 368 мм |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Також шукають | прозорі |
| Типорозмір | Miditower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 206 ₴





