Lian-Li A3W — стильний лаконічний корпус для настільного ПК, виконаний у типорозмірі Mini-Tower. Призначений для самостійної збірки продуктивної системи.
Довершений мінімалістичний дизайн пристрою виконаний у чорному кольорі, обладнаний сітчастою боковою стінкою. Гладка поверхня забезпечує неперевершений зовнішній вигляд, дозволяючи корпусу бути прикрасою будь-якого інтер'єру.
Корпус дає можливість встановити відеокарту довжиною до 415 мм, а висота процесорного кулера може сягати до 165 мм. Модель не оснащена блоком живлення, а тому у власника буде змога дібрати компонент з тією потужністю, яка буде необхідна системі.
Особливості:
- роз'єми USB 3.0 та USB Type-C;
- розташовані спереду панель введення/виводу;
- можливість встановлення материнських плат Micro ATX та Mini ITX.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lian Li |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Форм-фактор | mATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | н.д. |
| Вага (кг) | 5 кг |
| Встановлення довгих відеокарт | до 415 мм |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 1 x USB Type C;2 x USB 3.0;1 x Audio;1 x Microphone |
| Клас корпусу | Геймерські |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 3 |
| Кількість внутрішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 4 |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 1 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 165 мм |
| Місця для додаткових вентиляторів | Back 1x12 см;Bottom 3x12 см;Side 3x12 or 2x14 см;Top 3x12 or 2х14 см |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Пиловий фільтр | Да |
| Підтримувані материнські плати | Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розташування блоку живлення | верхнє |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Типорозмір | Minitower |
- Ціна: 3 951 ₴










