Корпус Vista Mid-tower ATX для комп’ютера — естетичний вигляд, концентрація повітряного потоку, легке встановлення та достатньо місця для великого графічного процесора та організації кабелів. Корпус комп’ютера високої якості, виготовлений із міцної сталевої металевої рами та загартованого скла товщиною 4 мм.
Корпус комп’ютера зосереджений на охолодженні
Модульний вхід/вихід материнської плати дозволяє переміщати материнську плату вище/нижче для систем з повітряним/водяним охолодженням. Щоб забезпечити достатній потік повітря, попередньо встановлено 6x120 мм ARGB (3 реверсивних і 3 передніх вентилятори, дрібна сітчаста панель угорі та з боку кожуха блоку живлення забезпечують чудову вентиляцію.
Easy Build Gaming PC Case
Цей корпус має багато гнучкості, зручної для встановлення компонентів: знімні 5 боків, повний огляд від скла до скла; Просторий корпус ПК із системою Easy Cable Management, ущільнювальна пластина на верхньому кронштейні радіатора запобігає витоку тиску під час встановлення радіатора менше 360/вентиляторів 3x120 мм у верхній частині.
Підготовка до великої відеокарти останнього покоління
Цей корпус Mid-tower сумісний із найбільшими картами серії NVIDIA 4000 завдяки достатньому простору для графічних карт довжиною до 410 мм і висотою до 165 мм (для режиму повітряного охолодження).
V4.0 ARGB HUB-PWM | 5v ARGB Sync
Багатофункціональний концентратор дистанційного керування, магнітна конструкція для легкого встановлення, магніт у нижній частині контролера можна надійно прикріпити до металевої пластини корпусу, що спрощує встановлення!
Корпус комп’ютера зосереджений на охолодженні
Модульний вхід/вихід материнської плати дозволяє переміщати материнську плату вище/нижче для систем з повітряним/водяним охолодженням. Щоб забезпечити достатній потік повітря, попередньо встановлено 6x120 мм ARGB (3 реверсивних і 3 передніх вентилятори, дрібна сітчаста панель угорі та з боку кожуха блоку живлення забезпечують чудову вентиляцію.
Easy Build Gaming PC Case
Цей корпус має багато гнучкості, зручної для встановлення компонентів: знімні 5 боків, повний огляд від скла до скла; Просторий корпус ПК із системою Easy Cable Management, ущільнювальна пластина на верхньому кронштейні радіатора запобігає витоку тиску під час встановлення радіатора менше 360/вентиляторів 3x120 мм у верхній частині.
Підготовка до великої відеокарти останнього покоління
Цей корпус Mid-tower сумісний із найбільшими картами серії NVIDIA 4000 завдяки достатньому простору для графічних карт довжиною до 410 мм і висотою до 165 мм (для режиму повітряного охолодження).
V4.0 ARGB HUB-PWM | 5v ARGB Sync
Багатофункціональний концентратор дистанційного керування, магнітна конструкція для легкого встановлення, магніт у нижній частині контролера можна надійно прикріпити до металевої пластини корпусу, що спрощує встановлення!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Вага (кг) | 7.45 |
| Встановлення довгих відеокарт | до 410 мм |
| Гарантія | 24 |
| Зовнішні роз'єми | 1 x USB Type C;1 x USB 2.0;1 x USB 3.0;1 x Audio |
| Клас корпусу | Геймерські |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 2 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 6 х 120 мм |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 165 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 265 мм |
| Матеріал корпусу | скло;метал;пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | Top 3x12 or 2х14 см |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Наявність підсвічування | кулери з підсвічуванням;на бічній панелі;на задній панелі;на нижній панелі |
| Особливості | вікно на бічній панелі;з підсвічуванням;контролер вбудованого підсвічування;прозора передня панель;п |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Пиловий фільтр | Да |
| Підтримка рідинного охолодження | Back 120 mm;Side 240/120 mm;Top 360/280/240/140/120 mm |
| Підтримувані материнські плати | E-ATX;ATX;Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розмір, мм | 210 х 433 х 485 мм |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Серія | Gamemax Vista |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Також шукають | прозорі |
| Типорозмір | Miditower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 351 ₴









