Корпус DeepCool CH260 оснащений бічною панеллю із загартованого скла, що надає вашому внутрішньому обладнанню сучасного вигляду, перфоровані верхню та передню панелі можна прикрасити гумовими накладками PIXEL. Корпус також відповідає зростаючим вимогам до материнських плат із заднім роз’ємом завдяки ширшому зазору 29.6 мм на задній панелі.
CH260 пропонує кілька варіантів сумісності ключових компонентів, які можуть підтримувати повнорозмірний графічний процесор довжиною до 388 мм або навіть до 413 мм без розміщення переднього вентилятора. Блок живлення ATX також може бути встановлений у корпусі за допомогою знімного монтажного кронштейна, що звільняє місце для зручного управління кабелями.
Сітчасті панелі довкола та до шести місць для 120-мм вентиляторів ефективно забезпечують циркуляцію холодного повітря та відведення тепла в компактній системі.
CH260 пропонує кілька варіантів сумісності ключових компонентів, які можуть підтримувати повнорозмірний графічний процесор довжиною до 388 мм або навіть до 413 мм без розміщення переднього вентилятора. Блок живлення ATX також може бути встановлений у корпусі за допомогою знімного монтажного кронштейна, що звільняє місце для зручного управління кабелями.
Сітчасті панелі довкола та до шести місць для 120-мм вентиляторів ефективно забезпечують циркуляцію холодного повітря та відведення тепла в компактній системі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deepcool |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 5.3 кг |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 2 x USB 3.0;1 x Audio |
| Клас корпусу | Мультимедійні |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 2 |
| Кількість внутрішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 4 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 3 х 120 мм |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 3 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 174 мм |
| Матеріал корпусу | скло;метал |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Пиловий фільтр | Да |
| Підтримка рідинного охолодження | Да |
| Підтримувані материнські плати | Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розмір, мм | 225 х 313 х 438 мм |
| Розташування блоку живлення | верхнє |
| Спосіб встановлення | горизонтальний |
| Також шукають | прозорі |
| Типорозмір | Minitower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 327 ₴










