Shadow Base 800 FX — це оптимізований для найкращого повітряного потоку Full-Tower корпус, який забезпечує вражаюче ARGB підсвічування і величезний внутрішній простір для великих компонентів, як-от відеокарти, 420-мм радіатори або материнські плати E-ATX.
- ARGB підсвічування з ARGB контролером для максимальних візуальних ефектів
- Різні кольори та режими підсвітки для індивідуального вигляду
- 4 вентилятори Light Wings 140mm PWM забезпечують потужний повітряний потік і безшумну роботу
- Винятково інтенсивний приплив повітря завдяки відкритій сітчастій конструкції
- Вражаючий внутрішній простір навіть для найбільших компонентів
- ARGB PWM концентратор у комплекті
- Просте встановлення HDD і твердотільних накопичувачів SSD, що не потребує інструментів
- Бічна панель із тонованого загартованого скла забезпечує чудовий огляд
Безліч режимів світіння
Вентилятори Light Wings PWM оснащені ARGB підсвічуванням спереду і ззаду. Злегка підсвічене кільце ззаду в поєднанні з яскравим фронтальним підсвічуванням створюють чудовий вигляд з усіх боків. Світлодіодне ARGB підсвічування фронтальної частини корпусу з безліччю режимів і кольорів світіння дає змогу створити неповторний зовнішній вигляд вашого ПК. Також підтримується синхронізація підсвічування зі стороннім ARGB контролером або материнською платою.
Завдяки чотирьом PWM вентиляторам
Створений для максимального повітряного потоку, вентилятор Light Wings 140mm PWM є чудовим вибором для корпусів ПК із вимогливими до ефективного охолодження системами. Сім оптимізованих для максимального повітряного потоку лопатей вентилятора не тільки знижують турбулентність, що генерує шум, але й забезпечують високу продуктивність охолодження. Вентилятори під'єднані до концентратора PWM і ARGB, що підтримує до 8 пристроїв з ARGB підсвічуванням.
Висока інтенсивність повітряного потоку
Сітчасті фронтальна та верхня панелі з високою повітряною проникністю роблять Shadow Base 800 FX White чудовим вибором для користувачів, які прагнуть максимальної продуктивності охолодження. Пиловий фільтр легко знімається для очищення.
Значний простір для радіаторів завдовжки до 420мм
Завдяки значним розмірам Shadow Base 800 FX White не обмежує вашу творчість під час складання системи, підтримуючи встановлення радіаторів завдовжки до 420 мм, материнських плат E-ATX і найбільших відеокарт.
Професійна система кабелів
Незалежно від розмірів або кількості компонентів, встановлених у Shadow Base 800 FX White, ви зможете уникнути дратівливого безладу завдяки продуманій системі для розміщення кабелів.
Широкі можливості для під'єднання обладнання
На фронтальній панелі розташований порт USB 3.2 Gen. 2 Type C, що дає змогу використовувати новітнє обладнання. Два роз'єми USB 3.2 доповнюють панель введення-виведення і роблять її універсальним інтерфейсом для будь-якого типу обладнання.
Ідеальний огляд інтер'єру вашого ПК
Бічна панель із загартованого тонованого скла із пофарбованими в чорний колір крайками забезпечує прекрасний огляд інтер'єру системи вашого ПК.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | be quiet! |
| Форм-фактор | ATX |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Встановлення довгих відеокарт | до 430 мм |
| Гарантія | 36 |
| Зовнішні роз'єми | 1 x USB Type C;2 x USB 3.2;1 x Audio |
| Клас корпусу | Геймерські |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 8 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 3 х 140 мм |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 4 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 180 мм |
| Матеріал корпусу | скло;метал;пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | Bottom 1x12/14 см;Front 2x12/14 см;Top 3x12/14 см |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Наявність підсвічування | кулери з підсвічуванням;на задній панелі;на передній панелі;світлодіодним системи освітлення |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Пиловий фільтр | Да |
| Підтримка рідинного охолодження | Back 120 mm;Front 420/360/280/240/140/120 mm;Top 420/360/280/240/140/120 mm |
| Підтримувані материнські плати | E-ATX;ATX;XL-ATX;Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розмір, мм | 247 x 550 x 522 мм |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Серія | Be quiet! SHADOW BASE 800 |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Також шукають | круті;прозорі |
| Типорозмір | Full Tower |
- Ціна: 9 819 ₴










