Корпус ALSEYE Warrior-B – це відмінний вибір для збирання комп'ютера. Він має такі характеристики:
- Форм-фактор: Mini-ITX, Micro ATX, ATX.
- Розміри: 354 x 185 x 413 мм.
- Підтримка жорстких дисків: H.D.D.(3.5") - 2 шт., S.S.D(2.5") - 2 шт.
- Корпус оснащений різними портами та роз'ємами: USB 2.0 (2 шт.), HD Audio, USB 3.0 (1 шт.).
Це надійне та функціональне рішення для створення потужного ігрового або робочого комп'ютера. Завдяки своїм розмірам корпус легко впишеться у будь-який простір.
Якщо ви шукаєте якісний корпус за доступною ціною, ALSEYE Warrior-B стане відмінним вибором.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alseye |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Встановлення довгих відеокарт | до 290 мм |
| Гарантія | 12 |
| Клас корпусу | Геймерські |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 2 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 150 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 140 мм |
| Матеріал корпусу | Скло;сталь; пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | Back 1x12 см;Front 3x12 см;Top 2x12 см |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Особливості | вікно на бічній панелі |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Підтримка рідинного охолодження | Back 120 mm;Front 240/120 mm |
| Підтримувані материнські плати | ATX;Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Також шукають | прозорі |
| Типорозмір | Miditower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴








