Корпус ALSEYE Knight-W - це чудовий вибір для складання потужного ігрового комп'ютера. Він виконаний у стильному дизайні та має міцну конструкцію зі сталі, що забезпечує надійний захист внутрішніх компонентів від пошкоджень.
У корпусі передбачені чотири вентилятори, які забезпечують ефективне охолодження системи. Це дозволяє уникнути перегріву та продовжити термін служби компонентів.
Knight-W підтримує встановлення материнських плат формату ATX, Micro-ATX та Mini-ITX. Також є можливість встановлення до семи карт розширення, що робить його придатним для створення потужної ігрової системи чи робочої станції.
На передній панелі корпусу розташовані USB-порти та аудіороз'єм, що дозволяє легко підключати різні пристрої.
Завдяки своїм характеристикам та доступній ціні, корпус ALSEYE Knight-W є чудовим вибором для тих, хто шукає надійний та функціональний корпус для свого комп'ютера.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alseye |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Вага (кг) | 5.8 |
| Встановлення довгих відеокарт | до 410 мм |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 1 x USB Type C;2 x USB 3.0;1 x Audio |
| Клас корпусу | Геймерські |
| Колір | Білий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 1 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 4 х 120 мм |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 165 мм |
| Матеріал корпусу | Скло;сталь; пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | Bottom 3x12 см;Top 3x12 см |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Наявність підсвічування | кулери з підсвічуванням;на бічній панелі;на задній панелі |
| Особливості | вікно на бічній панелі;контролер вбудованого підсвічування;прозора передня панель;пульт ДК |
| Підтримувані материнські плати | Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Також шукають | прозорі |
| Типорозмір | Miditower |
- Ціна: 3 005 ₴







