Корпус ALSEYE Auro 3.0-B – це чудовий вибір для складання комп'ютера.
Він має такі характеристики:
- Форм-фактор: Mini-ITX, Micro ATX, ATX.
- Розміри: 354 х 185 х 413 мм.
- Інтерфейси: USB 2.0 (два порти), HD Audio, USB 3.0 (один порт).
- Підтримка жорстких дисків: два HDD формати 3,5 дюйми та два SSD формати 2,5 дюйми.
Цей корпус забезпечує достатньо місця для встановлення компонентів та пропонує широкий спектр можливостей підключення. Завдяки своїм розмірам та форм-фактору він підходить для різних конфігурацій комп'ютерів.
Якщо ви шукаєте надійний та функціональний корпус для свого ПК, то ALSEYE Auro 3.0-B може стати чудовим вибором.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alseye |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Вага (кг) | 3.2 |
| Встановлення довгих відеокарт | до 300 мм |
| Гарантія | 12 |
| Клас корпусу | Геймерські |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 2 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 155 мм |
| Матеріал корпусу | Скло;сталь; пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | Back 1x12 см;Front 3x12 см;Top 2x12 см |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Наявність підсвічування | світлодіодним системи освітлення |
| Особливості | вікно на бічній панелі;з підсвічуванням |
| Підтримка рідинного охолодження | Back 120 mm |
| Підтримувані материнські плати | ATX;Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Також шукають | прозорі |
| Типорозмір | Miditower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 479 ₴









